N, 7.12.2023

Horoskoop

Tõnis Poom
, Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

JÄÄR Võimalik, et mingi olukord tekitab sinus armukadeduse. Pead tegelema oma deemonitega, et sellest vabaneda. Armukade olles kahandad enda väärtust.

SÕNN Sa ei keskendu enam sellele, et näed igaühes takistajat ja ründajat. Veel mõni aeg tagasi oli sul kõhklusi ja kahtlusi, et sulle kaikaid kodaratesse loobitakse.

KAKSIKUD Väärtusta oma tundeid. Kui keegi püüab neid porri tallata, siis kaitse end. Ära karda äratõukamist, sest need, kes seda teevad, on lihtsalt hirmu täis.

VÄHK Kas löök egole? Siis tasuks tagasi vaatamata teha kannapööre ja lasta lahti sellest, mis paneb sind end halvasti tundma. Muuda suhtumist, siis muutub ka sinu elu.

LÕVI Oled õnnelik, et saad oma armastust jagada ja sind armastatakse. Näed, et sinu ümber on rikkad inimesed. Rikkus ei peitu praegu rahas, vaid tunnetes.

NEITSI Kas keegi on sinu käest mitu korda raha laenanud, kuid ei ole tagasi maksnud? Leiad nipi, kuidas saad teda maksma sundida. Viimase võimalusena valid ta nõrgale kohale vajutamise.

KAALUD Küsid endalt, et kummas rollis sa oled, kas kassi või hiire omas. Tegelikult pisut mõlemas. Ole paindlik, sest elu pakub pöördelisi üllatusi.

SKORPION Tunned, et sinu kõrval on keegi, kes sinult energiat röövib. Ta ei pruugi olla energiavampiir, kuid mingi mõju tal sulle on. Otsid viise, kuidas end kaitsta.

AMBUR Energiat on nii palju, et oled nõus kandma mitme inimese koormat. Isegi pikad tööpäevad ei tundu enam kurnavad. Tead väga hästi, kes sind energiliseks teeb.

KALJUKITS Kuulad oma südant ja selle põhjal teed valikud. Näed, et sinu kõrvale on jõudnud just need inimesed, keda vajad. Silmapiiril on ka üks romantiline tegelane, kes sulle huvi pakub.

VEEVALAJA Kui oled millessegi ummisjalu tormanud, siis nüüd on aeg hoog maha võtta. Pärast maharahunemist suudad näha, mida tegema pead.

KALAD Pühendad end täielikult millelegi uuele ja naudid seda. Oled harmoonias nii iseenda kui ka ümbrusega. Oled see ilmasammas, kellele toetutakse.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles