Sisukord
Arvamus
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Klooritatud kanu ei tule

3 min lugemist
Anne Sulling FOTO: Mihkel Maripuu

ELi ja USA vabakaubandusleping ei lase, hoolimata hirmujuttudest, turule klooriga pestud kanu ning ka investorite ja riigi vahelistes vaidlustes ei muutu Eesti jaoks suurt midagi, kirjutab väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling (Reformierakond).

Tellijale

Nii Euroopa Liidu kui Ameerika Ühendriikide jaoks läbi aegade kõige ambitsioonikama kaubanduslepingu – kahe suure majandusbloki omavahelise vabakaubanduslepingu – kõnelused on kestnud üle aasta. Viimasel Euroopa Liidu kaubandusministrite mitteametlikul kohtumisel oli lepe peamine teema.

Nüüdseks ametist lahkunud Euroopa Komisjoni kaubandusvoliniku Karel De Guchti juhitud kõnelused kiskusid mõnevõrra emotsionaalseks, sest vaatamata sellele, et läbirääkimiste mandaat oli ELi liikmesriikides konsensuslikult kokku lepitud, on mõnes riigis vahepeal toimunud valimiste ja valitsuste vahetustega poliitilised jõujooned ja sellega seoses ka seisukohad muutunud.

20.11.2014 22.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto