tagakülg

Tõnis Poom
, Postimees
Copy
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.
Benjy
Benjy Foto: AP/Scanpix

«Simpsonite» looja aitas päästa «homopulli»

Menusarja «Simpsonid» looja Sam Simon aitas tapamajja minemisest pääsat pull Benjy (pildil), keda peetakse homoks.

Iirimaal Mayos ühes farmis elanud pull näitas enam huvi üles oma sookaaslaste kui emasloomade vastu, kirjutas BBC. Looma- ja homoõiguste kaitsjad algatasid internetis pulli päästmise kampaania, et looma saaks saata varjupaika. Vähem kui nädalaga saadi kampaaniaga üle 9000 naela, kaasa arvatud suur annetus Simonilt.

Benjy uueks koduks on Inglismaal Norwichis asuv Hillside’i loomade varjupaik. elu24.ee Foto: AP/Scanpix

LAVi salakütid on tapnud 1020 ninasarvikut

Lõuna-Aafrika Vabariigis on salakütid tänavu tapnud rekordiliselt 1020 ninasarvikut, teatasid võimud eile. Ninasarvikuid tapetakse nende kõrgelt hinnatud sarve pärast, mida kasutatakse muu hulgas ka noapidemete valmistamiseks ja Hiina traditsioonilises meditsiinis selle väidetavate raviomaduste tõttu.

Kõige rohkem on eksootilisi loomi kütitud Krugeri rahvuspargis, kus selle aasta jooksul on tapetud 672 isendit. Võimud on salaküttide tõttu lasknud mitmed ninasarvikukarjad ajada «turvatsoonidesse», millest mõned asuvad ka naaberriikides. postimees.ee

Täna: postimees.ee

vahendab, milliseid ideid andsid liiklejad politseile liiklustalgute raames.

Homme Postimehes

suhetekülg uurib, mis eristab pühendunud töötajat mittepühendunust.

Kommentaarid
Copy
Tagasi üles