Sisukord
Tartu
Postimees
04.07.2020
Eesti Skulskaja anonüümsusetus tõi tagasilöögi (35) Peaminister tänas kriisi lahendada aidanud inimesi Helme palkas rahapesu asjas appi FBI ja Interpoli eksjuhid Khalilovi auto jäi kord politseile tabamatuks (1) Eesti lühiuudised Tõenäosus Eestis jackpot võita on neli protsenti Patarei hoov avatakse peagi rahvale Majandus Börsidel oli poolaasta, millist pole varem nähtud Mari poolaasta jäi negatiivseks Merenduse lühiuudised Välismaa Macron asendas populaarse peaministri tundmatu ametnikuga Covid-19 ravimi tootja lõikab pandeemiast suurt kasu Välismaa lühiuudised Hongkongi vabadus hävitati üleöö Seletamatu massisurm räsib Aafrika suurimat elevantide populatsiooni Arvamus Juhtkiri: vaktsiinisabas on miljardid inimesed (1) Ülle Harju: Lenin, lõbunaine ja anastussammas (8) Parketikõlblikum, vaoshoitum ja mõõdukam? (8) Raske pea tõstab tüli Meie mees akadeemias (1) Alternatiiv lombakale demokraatiale (2) Sport Eestimaale tiiru peale tegev suusahunt: tahan ala rahvale taas lähemale tuua Kosmonaudid, poliitikud ja sportlased ehk Kelle järgi nimetatakse sporditrofeesid? Spordi lühiuudised Jaanus Kriiski kolumn. Spordi sotsiaalne roll ehk Maarjamäe jalgpallihalli tegelik võimalus Merendus Hara purjenoored seilasid Eesti tippu Merenduse lühiuudised Arter Peeter Mardna: arstina ei saa töötada, arst peab olema (4) Mõelge hoolega, enne kui sportides elu ohtu seate! Onu Bella on paradiisis. Kus on tema pärand? Unistus igavesest elust (3) Pakri saarte ilu pole nõrkadele (1) Soovid kodus süüa nagu restoranis? Külva salatit ka juulis (1) Ootamatult lahe Jazz. Sõiduproov, kus selgub, kui väike saab olla kütusekulu Megamonitor Philipsilt (5) Bikiinimood – paljam kui kunagi varem! Meelelahutus Koomiks Sudoku

Vabatahtlik pühendab oma aja lastele

3 min lugemist
Evelin Tamm töötab Tartu laste tugikeskuses. Ta tegeleb enda sõnul asjadega, mis talle meeldivad, ning seega leiab ta ka vabatahtliku tööks piisavalt aega. FOTO: Margus Ansu

Evelin Tamm on sotsiaaltöötaja ning tegeleb juba kolm aastat vabatahtlike projektiga «Vanem vend, vanem õde». Viimased viis aastat on ta aktiivselt tegutsenud ka Tartu ülikooli kliinikumi lastefondis. Vabatahtliku töö eest saab Tamm järgmisel kuul suure tunnustuse osaliseks.

Tellijale Tellijale

Tamm on valitud üleriigilise vabatahtlike tunnustamise «Märka vabatahtlikku!» raames aasta vabatahtlikuks ning on üks 17 inimesest, kes saab Eesti vabariigi presidendilt 7. detsembril aumärgi.

Tamm oli enda sõnul väga üllatanud, kui sai teada, et on teeninud aumärgi ning teinud midagi sellist, mis on silma paistnud. «Ma tegelen nende asjadega, mis mulle meeldivad, ning see kõik tuleb hästi loomulikult, seega tunnustust ma küll ei oodanud,» rääkis ta.

Kui küsida Tammelt, kus see aeg tuleb, ei oska ta vastata, sest tema sõnul tuleb aeg lihtsalt iseenesest, sest tegeleb asjadega, mis talle meeldivad.

03.07.2020 05.07.2020
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto