K, 1.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Tõnis Poom
, Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Kui lähtud sellest, mida keegi teine või kolmas arvab, siis blokeerid ära paljud head asjad. Kui aga lähtud sellest, mis ütlevad sinu tunded ja süda, siis on kõik võimalik.

SÕNN Kui uputad end süütundesse, tõmbad ligi veelgi enam süütunnet. Parem naudi keelatud vilju, niikaua kui see on võimalik, ning loobu iseenda ja kellegi teise süüdistamisest.

KAKSIKUD Mitte keegi ei saa sulle õnnetunnet keelata. Kui keegi arvab, et teistel peab olema sama paha tuju kui temal, siis nii see ei ole.

VÄHK Võid sattuda olukorda, kus puudub loogika. Sa ei saa aru, kus on saba ja kus sarved. Samuti mitte sellest, millist rolli keegi mängib ning kes kellega suhtleb.

LÕVI Koged maailma ja inimesi läbi äsja saavutatud meelerahu. Las nad möllavad ja hulluvad, sinul on väga põnev oma rada astuda.

NEITSI Kas julged seista oma õnne ja rahulolu eest? Nüüd on just see õige aeg seda teha. Väärid alati parimat, mida elul on pakkuda.

KAALUD Naudid elu imelisust. Mis sellest, et vahel on raske, kuid tegelikult on head märgatavalt rohkem. Praegune olukord sunnib sind seisma aga otsekui noateral.

SKORPION Pisut aega mobiilitelefonita, ja sul saab pilt selgeks. Mõistad, et vahel on vaja vaikusehetke iseendaga, et kõigest õigesti ja selgelt aru saada.

AMBUR Paljud põnevad asjad on veel proovimata. Teed nimekirja, mida tahaksid lähiajal kogeda. Huvi võib pakkuda nii kokkamine kui ka ekstreemsport.

KALJUKITS Kui sa ei ole jõudnud ühele inimesele veel öelda, kui tähtis ta sinu jaoks on, siis ütle seda nüüd. Selleks tuleb valida vaid õige koht ja aeg.

VEEVALAJA Tegutsed oma vaimses labürindis. Püüad sealt leida vastuseid sind viimasel ajal tabanud küsimuste laviinile. Kas kõik ikka on nii, nagu näib?

KALAD Oled praegu üllataja ja kire käivitaja rollis. Mida enam oma õnne eest seisad, seda enam uksi sulle avaneb. Ja ka see ainuõige uks, millest tahad sisse astuda.

Tagasi üles