Sisukord
Tallinn
Postimees
25.11.2014
Eesti Eesti lühiuudised Tabatati 75 protsenti röövlitest Sõbramehed kavandasid aasta suurröövi tagakülg Pealtnägijad jälitasid röövlipaari Röövlijõuk uimastas seksihuvilisi male Horoskoop dilbert palju õnne mälumäng Esikülg Kohus tunnistas riigi suutmatust võimaldada isal oma lapsega kohtuda Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Kaitsevägi: Rõivase puhul ei räägitud poliitreklaamist Ämari lennubaasis peetakse jumalateenistus Ministeerium kaalub koolikohustuse pikendamist Majandus Välismaalastele kuuluvate ettevõtete arv Eestis väheneb Majanduse lühiuudised Euroopa pangandusliit on käivitunud Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Välismaa Rootsi kaitseminister allveelaeva omanikku nimepidi ei nimetanud Türgi soovib Süüria võimu kukutamist Arvamus Kõva sõna Postimees 1910. aastal Nils Niitra: firma, mitte kirik Päeva karikatuur Juhtkiri: abi õpilasele, mitte kohustus süsteemile Sass Henno: jõuga vägivalla vastu Avo-Rein Tereping: kas lasterikkus on puue? Hardo Pajula: Stepi-Sinuhe Artur Mas: Miks ei saa Kataloonia hääletada? Kultuur Seni on kõik hästi Sport Spordi lühiuudised Kelly Sildarule avati uks staaride maailma Tiheda mängugraafikuga Kalev on hädas mängude kattumisega Kolmetunnised trennid hirmutasid kuubalased Toobali koduklubist minema Tallinn Vandaalid ei väsi Tallinna lühiuudised Tarbija Soomlased tulevad uute tahvelarvutitega Arter Kelly Sildaru teel olümpiavõitjaks Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Vandaalid ei väsi

2 min lugemist
Rüüstatud pink Harju tänaval Raamatukoi poe ees. FOTO: Tallinna kommunaalamet

Igal aastal rüüstavad pahatahtlikud inimesed Tallinnas tuhandete eurode eest prügikaste, pargipinke, ootepaviljone ja muid maksumaksja raha eest ostetud rajatisi. Kurikaelu enamasti üles ei leita ja karistada nad ei saa.

Tellijale

Kõige suurema rünnaku alla satuvad bussipaviljonid, prügikastid ja pargipingid. 2008. ja 2009. aastal korraldatud riigihanke tulemusena paigaldas Tallinna kommunaalamet ühissõidukite peatuste ootealadele kokku 710 prügikasti ja 238 istepinki.  Ajavahemikul 2011–2014 vahetati neist välja 125 betoonist prügikastiga, kogumaksumusega 7138 eurot ja 22 pinki maksumusega 2800 eurot. Loe edasi, et näha millist linnavara lõhutakse ning millised on lõhkumise eest saadavad karistused.

24.11.2014 26.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto