Sisukord
Arvamus
Postimees
25.11.2014
Eesti Tabatati 75 protsenti röövlitest Sõbramehed kavandasid aasta suurröövi tagakülg Pealtnägijad jälitasid röövlipaari Ämari lennubaasis peetakse jumalateenistus male Horoskoop Röövlijõuk uimastas seksihuvilisi palju õnne mälumäng Esikülg Kohus tunnistas riigi suutmatust võimaldada isal oma lapsega kohtuda Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Eesti lühiuudised dilbert Kaitsevägi: Rõivase puhul ei räägitud poliitreklaamist EELK päästis kiriku asemel äriprojekti Majandus Välismaalastele kuuluvate ettevõtete arv Eestis väheneb Majanduse lühiuudised Euroopa pangandusliit on käivitunud Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Välismaa Rootsi kaitseminister allveelaeva omanikku nimepidi ei nimetanud Türgi soovib Süüria võimu kukutamist Arvamus Kõva sõna Postimees 1910. aastal Nils Niitra: firma, mitte kirik Päeva karikatuur Juhtkiri: abi õpilasele, mitte kohustus süsteemile Sass Henno: jõuga vägivalla vastu Avo-Rein Tereping: kas lasterikkus on puue? Hardo Pajula: Stepi-Sinuhe Artur Mas: Miks ei saa Kataloonia hääletada? Kultuur Seni on kõik hästi Sport Spordi lühiuudised Kelly Sildarule avati uks staaride maailma Tiheda mängugraafikuga Kalev on hädas mängude kattumisega Kolmetunnised trennid hirmutasid kuubalased Toobali koduklubist minema Tallinn Vandaalid ei väsi Tallinna lühiuudised Tarbija Soomlased tulevad uute tahvelarvutitega Arter Kelly Sildaru teel olümpiavõitjaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sass Henno: jõuga vägivalla vastu

4 min lugemist
Sass Henno. FOTO: Mihkel Maripuu / Postimees

Mees, kes ei ründa, ei ole nõrk. Mees, kes ei ehita oma perekonnas üles majanduslikku autokraatiat, vaid annab oma lähedastele edasi kõik eluks vajalikud teadmised maailmas paremaks hakkama saamiseks, ei ole nõrk, kirjutab Sass Henno, kirjanik ja reklaamispetsialist.

Tellijale Tellijale

Me peame nägema omaenda tutvusringkonnas täiesti normaalseid tüüpe, kes on valmis süüdistama vana hea tava kohaselt alati ohvrit, keda on raseduse katkemiseni pekstud: «Eks ikka tülil ole kaks osapoolt. Ju seal oli ikka mingi põhjus.»

Ja alles siis, kui oleme jõudnud läbi nende juurdunud seisukohtade, süüdistuste ja täielikult empaatiavõimetute netikommentaaride eluohtliku džungli lagendikule, kus puhub kõle sügistuul, ja me saame aru, et end soojemaks inimeseks saame muuta ainult me ise, hakkavad asjad muutuma. Igasuguse muutuse retsept on iseenesest lihtne, kuid selle teostus nõuab sihikindlat järjepidevust.

24.11.2014 26.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto