Sisukord
Eesti
Postimees
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kaitsevägi: Rõivase puhul ei räägitud poliitreklaamist

1 min lugemist

Kaitseväe peastaabi pressiesindaja sõnul kohtles kaitsevägi Reformierakonda ja teisi parteisid Ämari lennubaasis filmimiseks loa andmisel erinevalt, kuna Taavi Rõivase filmimisel ei olnud ühemõtteliselt arusaadav, et tegemist on poliitreklaamiga.

Tellijale

«Oluline on, et õhuväelaste poole pöörduti peaministri büroost ning luba küsiti peaministri filmimiseks Ämari lennurajal. Omavahelises suhtluses ei selgunud ühemõtteliselt, et tegemist on just erakonna poliitilise reklaamiga, millega teiste soovijate puhul tegu on,» ütles nooremleitnant Roland Murof Postimehele.

Konservatiivse Rahvaerakonna juhatuse liige Urmas Espenberg saatis neljapäeval õhuväe ülemale kirja, kus palus luba teha Ämari lennubaasis mõned ülesvõtted. Reedel saatis kaitseväe juhatajale kirja Rahva Ühtsuse Erakonna esimees Kristiina Ojuland, kes palus luba filmida seal reklaamklippi. Kaitsevägi andis reedel taotlustele eitava vastuse.

24.11.2014 26.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto