Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

JÄÄR Näed, et kõige tähtsam on praegu julgustamine ja kallistamine. Oled hooliv ja sinu vastu ollakse hoolivad. Tead, kui palju võib hoolimatus haiget teha.

SÕNN Kogu aeg rakkes olemine kurnab keha ja vaimu. Sehkendajaid, asjatajaid ja võimutsejaid sa oma ellu ei lase. Sa ei pea neile olema pingete maandamise allikas.

KAKSIKUD Kas suudad end õigel ajal lõdvaks lasta? Kui hoiad end kogu aeg pinges, siis kurnad end ära. Kuna on pime aeg, siis luba endale pikemat magamisaega.

VÄHK Oled eelarvamuste tõttu elule piire seadnud, ent nüüd on aeg neist vabaneda. Hakkad järk-järgult piiridest väljapoole vaatama ning märkad palju uut ja imelist.

LÕVI Sind võidakse pidada omakasupüüdlikuks ja ahneks, kuid sind see ei kõiguta. Sul on oma soovid ja tahtmised ning valid neist realiseerimiseks just selle, mis sinuga haakub.

NEITSI Mõistad, mis on sinu jaoks väärtuslik, ja saadad ülejäänud asjad prügikasti. Sa ei karda neist asjadest lahti lasta, sest elu toob sulle kõik kuhjaga tagasi.

KAALUD Tegeled iganenud väärtushinnangutega ja näed, et on üsna palju neid, mis sinu huve enam ei teeni. Kui ühed inimesed näevad sinus tigedust, siis teised headust.

SKORPION Keegi kingib sulle oma väärtuslikku aega, sest peab sind enda jaoks tähtsaks. Pärast esmast üllatust uurid, mida sina oleksid selle inimese jaoks valmis tegema.

AMBUR Kui pinnale ilmub mingi suhte puudujääk, siis on aeg sellega tegelda. Võimalik, et see inimene ründab sind selle tõttu, et meenutad talle kedagi minevikust.

KALJUKITS Püüad olla võimalikult isetu, kuid kõik ei toimu siiski nii, nagu sina ette nägid. Võib tekkida ootamatuid olukordi ja inimsuhete komplikatsioone.

VEEVALAJA Kellegi suust võivad välja pursata väga kibestunud sõnad. Nüüd on sinu valik, kas võtad need endasse või mitte. Tundub, et sellele inimesele ei ole keegi kunagi mitte midagi head öelnud.

KALAD See, mis sinu eluga kaasa ei võngu, kaob nagu nõiaväel. Jäävad vaid need asjad, mida oled ise oma mõtete ja tegudega ellu kutsunud.

24.11.2014 26.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto