Sisukord
Eesti
Postimees
25.11.2014
Eesti Tabatati 75 protsenti röövlitest Sõbramehed kavandasid aasta suurröövi tagakülg Pealtnägijad jälitasid röövlipaari Ämari lennubaasis peetakse jumalateenistus male Horoskoop Röövlijõuk uimastas seksihuvilisi palju õnne mälumäng Esikülg Kohus tunnistas riigi suutmatust võimaldada isal oma lapsega kohtuda Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Eesti lühiuudised dilbert Kaitsevägi: Rõivase puhul ei räägitud poliitreklaamist EELK päästis kiriku asemel äriprojekti Majandus Välismaalastele kuuluvate ettevõtete arv Eestis väheneb Majanduse lühiuudised Euroopa pangandusliit on käivitunud Eesti Energia nõukogu liikme oponent sai tabamuse kõhtu Välismaa Rootsi kaitseminister allveelaeva omanikku nimepidi ei nimetanud Türgi soovib Süüria võimu kukutamist Arvamus Kõva sõna Postimees 1910. aastal Nils Niitra: firma, mitte kirik Päeva karikatuur Juhtkiri: abi õpilasele, mitte kohustus süsteemile Sass Henno: jõuga vägivalla vastu Avo-Rein Tereping: kas lasterikkus on puue? Hardo Pajula: Stepi-Sinuhe Artur Mas: Miks ei saa Kataloonia hääletada? Kultuur Seni on kõik hästi Sport Spordi lühiuudised Kelly Sildarule avati uks staaride maailma Tiheda mängugraafikuga Kalev on hädas mängude kattumisega Kolmetunnised trennid hirmutasid kuubalased Toobali koduklubist minema Tallinn Vandaalid ei väsi Tallinna lühiuudised Tarbija Soomlased tulevad uute tahvelarvutitega Arter Kelly Sildaru teel olümpiavõitjaks Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Näed, et kõige tähtsam on praegu julgustamine ja kallistamine. Oled hooliv ja sinu vastu ollakse hoolivad. Tead, kui palju võib hoolimatus haiget teha.

SÕNN Kogu aeg rakkes olemine kurnab keha ja vaimu. Sehkendajaid, asjatajaid ja võimutsejaid sa oma ellu ei lase. Sa ei pea neile olema pingete maandamise allikas.

KAKSIKUD Kas suudad end õigel ajal lõdvaks lasta? Kui hoiad end kogu aeg pinges, siis kurnad end ära. Kuna on pime aeg, siis luba endale pikemat magamisaega.

VÄHK Oled eelarvamuste tõttu elule piire seadnud, ent nüüd on aeg neist vabaneda. Hakkad järk-järgult piiridest väljapoole vaatama ning märkad palju uut ja imelist.

LÕVI Sind võidakse pidada omakasupüüdlikuks ja ahneks, kuid sind see ei kõiguta. Sul on oma soovid ja tahtmised ning valid neist realiseerimiseks just selle, mis sinuga haakub.

NEITSI Mõistad, mis on sinu jaoks väärtuslik, ja saadad ülejäänud asjad prügikasti. Sa ei karda neist asjadest lahti lasta, sest elu toob sulle kõik kuhjaga tagasi.

KAALUD Tegeled iganenud väärtushinnangutega ja näed, et on üsna palju neid, mis sinu huve enam ei teeni. Kui ühed inimesed näevad sinus tigedust, siis teised headust.

SKORPION Keegi kingib sulle oma väärtuslikku aega, sest peab sind enda jaoks tähtsaks. Pärast esmast üllatust uurid, mida sina oleksid selle inimese jaoks valmis tegema.

AMBUR Kui pinnale ilmub mingi suhte puudujääk, siis on aeg sellega tegelda. Võimalik, et see inimene ründab sind selle tõttu, et meenutad talle kedagi minevikust.

KALJUKITS Püüad olla võimalikult isetu, kuid kõik ei toimu siiski nii, nagu sina ette nägid. Võib tekkida ootamatuid olukordi ja inimsuhete komplikatsioone.

VEEVALAJA Kellegi suust võivad välja pursata väga kibestunud sõnad. Nüüd on sinu valik, kas võtad need endasse või mitte. Tundub, et sellele inimesele ei ole keegi kunagi mitte midagi head öelnud.

KALAD See, mis sinu eluga kaasa ei võngu, kaob nagu nõiaväel. Jäävad vaid need asjad, mida oled ise oma mõtete ja tegudega ellu kutsunud.

Seotud lood
    24.11.2014 26.11.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto