T, 29.11.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Õpilased hoiavad laste meele rohelise

Kertu Kula
, reporter
Õpilased hoiavad laste meele rohelise
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Projektis «Hoia meel roheline» kaasa löövad Tartu Kivilinna kooli õpilased Piibe Kirke Aljas (vasakult), Riti Ly Lukk, Alex Savolainen, Helena Brit Rosenberg ja kooli huvijuht Piret Arula näitavad, et plast­pudelist saab valmistada mitmesuguseid loomi ja mänguasju.
Projektis «Hoia meel roheline» kaasa löövad Tartu Kivilinna kooli õpilased Piibe Kirke Aljas (vasakult), Riti Ly Lukk, Alex Savolainen, Helena Brit Rosenberg ja kooli huvijuht Piret Arula näitavad, et plast­pudelist saab valmistada mitmesuguseid loomi ja mänguasju. Foto: Kristjan Teedema

Noorteprojektis «Hoia meel roheline» motiveerivad kümme Tartu Kivilinna kooli  8.-9. klassi õpilast lasteaialapsi säästma loodust ja mõtlema taaskasutusele. Järgmisel nädalal alustatakse töötubadega.

Projektijuht ja Tartu Kivilinna kooli 9.a klassi õpilane Alex Savolainen lõi enda sõnul juba eelmisel aastal kaasa ühes noortealgatuses, nii pakkus kooli huvijuht Piret Arula talle teha seda ka tänavu.

«See oli minu jaoks hea võimalus arendada projektikirjutamise oskust ning panna rõhku taaskasutusele,» rääkis Savolainen. Ta lisas, et miks mitte kasutada ära pudeleid, mida inimesed nagunii ära viskavad.

Tagasi üles