Sisukord
Eesti
Postimees

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Tunned, et sind on ära lahterdatud ja sinu mõningad anded selle tõttu kahe silma vahele jäänud. Võimalik, et supist pääsemiseks pead teatud maski ette tõmbama.

SÕNN Ebatäiuslik asi muutub sinu käes täiuslikuks. Teed puust ette ja värvid punaseks. Sa ei sekku, kui virisejad tahavad maailma näha vaid tumedates värvides.

KAKSIKUD Mida sinul karta ja kahetseda? Kui midagi kahetsed, siis tõmbad samasuguseid kahetsevaid inimesi külge. Siis võivad haiget saanud egode kokkupõrked nii mõndagi tekitada.

VÄHK Vahel ei toimu areng ilma karmide asjadeta. See, mis on sinu jaoks karm, ei pruugi seda olla kellegi teise jaoks ning vastupidi. Seega on nii karmus kui ka headus suhtelised.

LÕVI Tunned, kuidas sinus kerkib esile midagi ürgset. Elu ilu ja valu sulavad korraga üheks ning see, mis veel mõni aeg tagasi tundus ületamatuna, haihtub otsekui nõiaväel.

NEITSI Mingi igivana asi purskub pinnale sellise jõuga, et sul oleks parem see ära klaarida. Kui üksinda ei saa ega suuda, siis pöördu kellegi poole, kes sind abistada saab.

KAALUD Andeksandmine võib elu muuta, kuid kui palju oled valmis andeks andma? Kas vaid väikesed ja pinnapealsed asjad või oled valmis minema sügavuti?

SKORPION Minevikuvarjud tuletavad end viimasel ajal meelde. Oled neid kõrvale lükanud kui enda elu segajaid, kuid enam sa seda teha ei saa. Vanal aastal tuleb vanad asjad ära klaarida.

AMBUR Minevikus tehtud vead paistavad paraja absurdsusena. Miks siis kanda neid luupainajaid endaga kaasas? Tulevik peaks olema varemarvatust märksa helgem.

KALJUKITS Määrid nii enda kui ka kellegi teise hingele palsamit ning sinust võib saada kellegi päästja. Sa ei ole kunagi peljanud sõbrakäe ulatamist ega pelga seda ka nüüd.

VEEVALAJA Naudid, et sul on nii palju huvitavaid ja mitmekülgseid elukogemusi. Pealtnäha negatiivseid kogemusi ei saa halvaks pidada, sest just need aitasid sind elus edasi.

KALAD Mida tegelikult tahad ja mida mitte? Kui oled varem midagi hankinud reklaami mõjul, siis nüüd oled valmis neist asjadest loobuma.

Seotud lood
    26.11.2014 28.11.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto