Sisukord
Kultuur
Postimees

Taaniel Raudsepp võtab Kunstihoone üle

2 min lugemist
Kunstihoone ametisse astuv juht Taaniel Raudsepp FOTO: Erik Prozes

Kunstihoone uueks juhiks valiti Taaniel Raudsepp, kes asub ametisse 1. jaanuaril. Tegelikult läheb ta sinna majja poole kohaga tööle  juba  1. detsembrist. Esmane eesmärk ongi tutvuda lähemalt maja ja meeskonnaga, et siis juba konkreetsemas suunas atra seada.

Tellijale Tellijale

Seni tänapäeva Eesti ühe silmapaistvama kunstirühmituse või täpsemalt öeldes -firma üks liikmeid pole varem kunstiasutust juhtinud, seega peetakse valikut uue juhi kohale ka üllatuslikuks. Raudsepp räägib, et tema jaoks on Kunstihoone oluline koht ja ta oli varem mõelnud selle peale, milline võiks olla selle potentsiaal. «Nii et konkursi saabudes võtsin vastu otsuse kandideerida täiesti terve mõistuse juures olles,» räägib ta. Ta esitaski oma visioonidokumendi, mille üksikasjadel enne tulevaste kolleegidega kohtumist väga peatuda ei taha. Kuid midagi siiski.

«Tuua Kunstihoone ja selle publik üksteisele lähemale,» ütleb Raudsepp olevat ühe oma põhieesmärkidest, ning lisab sellele veel toetaja. «Plaanin kindlasti otsida ettevõtteid ja organisatsioone, kes on nõus Kunstihoonet toetama. Kunstihoone toetamine võiks mõnes mõttes olla ju uhkuseasi,» arvab ta.

26.11.2014 28.11.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto