E, 29.05.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Facebook Twitter
Comments

JÄÄR Kas sa ikka tahad suhelda inimestega, kes ei pea sinu aega millekski? Vajadusel seisa enda eest ning tee selgeks, et sa ei pea alati tema kasutuses ja käsutuses olema.

SÕNN Kui hakkad kellegi teise eelarvamusi ja arusaamu enda elu raamidesse suruma, ei tule sellest midagi head välja. Teed vaid enda elu keerulisemaks.

KAKSIKUD Oled valmis n-ö tulega mängima, kuid sinu tegevus võib panna sind kummalisse olukorda. Lähedased ei oska enam sinu suhtes seisukohta võtta.

VÄHK Kui sa kedagi päriselt armastad, lase tal olla selline, nagu ta on, ning anna talle hingamisruumi. Kui aga tahad teda jõuga kinni hoida, võib kõik viltu minna.

LÕVI Sa ei ole kunagi nautinud elu vati sees ega naudi seda ka nüüd. Naudid riske ja võimalik, et mingis asjas paned nii oma elu kui ka maine kaalule.

NEITSI Kui tunned, et oled muutunud vaid diivanikaunistuseks, on viimane aeg hakata oma keha ja vaimuga tegelema. Esimese sammuna võta mõni kerge treening käsile.

KAALUD Teed millegagi lõpu, kuid mitte kahetsedes, vaid naeratus näol. Elu on just nii ilus, kui selle enda mõtetes lood, ning oled just nii õnnelik, kui oled otsustanud olla.

SKORPION Päevakorda kerkivad sitkus, julgus ja vaprus. Olukorra karmimaks minnes pead kas võitlema või põgenema. Viimane ei näita argust, vaid kainet mõistust.

AMBUR Mida oled uues olukorras valmis aktsepteerima ja milliseid kompromisse tegema? Elu on praegu nii mitmetahuline, et selge pilt on kadunud uute arusaamade kihi alla.

KALJUKITS Hallid päevad ei pruugi sulle meeldida, kuid ka need tuleb üle elada. Natuke rahulikkust tuleb kasuks, sest ka sina ei ole igiliikur.

VEEVALAJA Realiseerid unistused, mille oled varem kas pere või sõprade tõttu tegemata jätnud. Nüüd tunned, et sa ei saa enam südame häält eirata, ja paned rattad käima.

KALAD Kui mingiks asjaks ei ole aeg küps, siis nii ongi. Pärast mõningat juurdlemist saad aru, et pead ootama ja vaatama. Pead leidma, kuhu koer on maetud.

Facebook Twitter
Comments
Tagasi üles