Sisukord
Eesti
Tänane leht

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Kas sinu jaoks kehtib sama eluretsept, mis teistele? Kindlasti mitte, sest sa ei ole kellegi koopia. Oled loonud oma eluretsepti ise ja lood ka edaspidi.

SÕNN Oled mingi eesmärgi saavutanud, kuid sind ei pruugi vallata eufooria. Milles probleem? Tulemus ei ole see, mida ootasid. Positiivseks asjaoluks on saadud õppetund.

KAKSIKUD Kas oled järginud oma südame kutset? Mingil määral kindlasti, kuid osa sinust on allunud massi survele. Nüüd igatsed ka selle teise osa massist vabastada.

VÄHK Kui oled midagi või kedagi kopeerinud, siis nüüd tuleb sellele lõpp. Oled leidnud omaenda viisi ja tee. Sul oli vaja kõik lihtsalt läbi oma filtri lasta.

LÕVI Sind vaevab üks eluline küsimus, millele otsid vastust lähedalt ja kaugelt. Reisimine on aidanud seda lahendada, kuid lõplik vastus võib leiduda sinu kodus.

NEITSI See, mis sobib sulle, on kaaslasele täiesti vastumeelne. Kui kompromissivalmis oled? Pead nentima, et praeguses olukorras tahad sina peremees olla.

KAALUD Sinu mingites võimetes võidakse kahelda. Kaalud, kas peaksid midagi tõestama või oleks see lihtsalt ajaraiskamine. Sa ei koorma end liigsega.

SKORPION Mingid materiaalse maailma probleemid hakkavad sind enda alla matma. Tahad aasta lõpus kõik kaelast ära saada, et uuel aastal jääks aega ka vaimsete asjade jaoks.

AMBUR Kellegi tänitamises leidub ka iva. Näed ära, kuidas peaksid edaspidi käituma, et sellise olukorra tekkimist tulevikus vältida.

KALJUKITS Kui keegi on hakanud omatahtsi sinu elu korraldama, annad sellele isikule vastu näppe. Samuti võib tema ego löögi saada. Sinu tee on sinu tee ja mitte tema oma.

VEEVALAJA Kui keegi on end sinu arvelt upitanud, siis nüüd on sellel lõpp. Näitad, et sa ei pea kellegi eest midagi tegema ega talle kannuseid teenima.

KALAD Aksessuaari staatus ei paku sulle midagi, tahad olla isiksus. Selle pinnalt võib partneriga nii mõnigi sõnasõda tekkida. Kui armastus on tõeline, laheneb kõik kiiresti.

Seotud lood
    01.12.2014 03.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto