Sisukord
Arter
Postimees
06.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Mälestiseks on saamas sadakond möödunud sajandi ehitist Saabus lendkonn, lahkus lakkhunt Vereta Jahi parimaks saagiks olid kuldnokad kivil Eesti lühiuudised Tiina Kangro kandideerib IRLi nimekirjas riigikogusse Edelaraudtee tahab rajada uusi rongijaamu Reformierakond: 300-eurone toetus on vanemahüvitise jätk Kuningagambiit Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Majandus Majanduse lühiuudised Kasvuhüpe tuli eksportides Kasvuhüpe tuli eksportides Välismaa Ungari kisub läänemaailmaga tüli Ungari lähtus Eesti saatkonda sulgedes majandushuvidest Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1930. aastal Rein Langi essee: nii see on (kui Teile nii näib) Vabandus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2014 Kuningagambiit Päeva karikatuur Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Juhtkiri: kaitsta või lammutada Sirje Niitra: milleks selline pood? Kultuur Armastatuim/vihatuim Preili Pariisist Rõõmsaid jõule! Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Tiina Lokk: väga korralik debüüt Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Sport Alusalu: olen õnnelik, kuid ihkan paremat Mets läheb Norrasse Valemängurid löödi aastateks auti Spordi lühiuudised Madalseisus iluuisutamise ainus intriig peitub naiste üksiksõidus Tarbija Väärtusi tuleb elada – jutust ei piisa AK Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Eesti eelistab turvalist tuletõrjujat Tiina Lokk: väga korralik debüüt Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Üks tänav, pink ja puu... Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Luulehetk – hetk luules Ministeeriumi ehitajaks sai Tüng Ehitus Akadeemikute tuleproov: kes võidab näosaate? Arter Mina ja minu vinge elu! Uued vanad jõulumaitsed Karl-Erik Taukar, jõulukuu favoriit Viis moodsat kingitust Jõuluootuse aeg Pimedana nägijaks Horoskoop Harjutused kokkade olümpiaks Parimad õlletundjad teada Puti-Leida elu nagu muinasjutt Rikkalikud jõuluõunad slovaki käe all Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Karl-Erik Taukar, jõulukuu favoriit

10 min lugemist
Kuidas teistest meesartistidest eristuda? «Ma ei kuluta väga palju energiat sellele mõtlemiseks,» lausub Karl-Erik Taukar. «See ajab fookuse sassi. Kõige rohkem eristun sellega, kui jään endaks.» FOTO: Mihkel Maripuu

Mis on retsept, et kerkida ülikoolis märkamatuks jäänud noormehest (kui pikkust mitte arvestada) kõigest kahe aastaga Eesti muusikaäri esiritta?

Tellijale

Tosina päeva pärast alustab Karl-Erik Taukar (25), selle sügistalve nõutuim solist – tõestuseks näiteks hiljutised kutsed «Kolmeraudsesse», Anne & Stiili meeste-eri kaanele ning «Me armastame Eestit» vana-aastaõhtu-saatesse –, taas seda, mida ta suve teisel poolel juba tegi. Ta läheb koos Lenna Kuurmaaga tuurile. Suvel andsid nad kahekesi Eesti kolmes suuremas linnas kolm kontserti. Sedapuhku siirduvad nad üheksast kontserdist koosnevale jõulutuurile.

Üht asja tuleb siin siiski kohe tunnistada: tunnen Taukarit juba ligi nelja aasta tagusest ajast. Oot-oot – ega ikka tunne küll! Ta istus mul 2011. aasta kevadsemestril Tartu Ülikoolis ajakirjanduse sissejuhataval kursusel Juhan Peegli nimelises auditooriumis eelviimases reas akna all ja jäi meelde sellega, et ... paistis hirmus vaikne ja tagasihoidlik. Pikk oli ta küll, selgelt üle teiste.

05.12.2014 08.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto