Sisukord
Eesti
Tänane leht
04.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male Vene pool ei näita vähimatki vastutulekut palju õnne Professor: eestlased ei sure iial välja Ilmasõjas käinud marsivad internetti tagakülg Koostöökogu lõikaks «puugid» välja Kaitsja: vangina ei ole Kohver Venemaale vajalik Ajaloomuuseumis avati näitus Saksa okupatsioonist Eesti lühiuudised Eestimaalaste kingitud klaver alustab teed Ukrainasse Puudega laste hoiu raha väheneb Majandus Eesti kulutused teadus- ja arendustegevuse langesid 14 protsenti Riigikogu eraldas raha haiglate ostuks ja rongide liisinguks Üleminekut SEPA massmaksetele pikendatakse aasta võrra Majanduse lühiuudised Kaupmehed on jõulumüügi suhtes optimistlikud Välismaa Islamiriik liidab vaenlasi ühiseks rindeks Endine NBA täht astus politseinike eest välja Arvamus Joris Van Bladel: fuck Euroopa Liit? Lugeja kiri: rahvussuhted Eestis Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega Tiit Kändler: vapra maalisõduri tagasimarss Olev Remsu: Putin ja ajalugu Päeva karikatuur Juhtkiri: hoogtöö riigireformiga Irina Kablukova: kolmandale katsele Kultuur Goooddd!!! Ma tahan seda juba näha* Digilugeja rõõm: tasuta digiraamatulaenutuse kõrvale ilmus kommertsteenus Sport Spordi lühiuudised WADA sai Veerpalu ja Lallukka juhtumitega seoses olulise kohtuvõidu Mart Poomi hard core elu Valga alistas TLÜ/Kalevi, Tarvas võitis Dinamot Kalev plaanib Tallinna ulmelist staadioni Tartu Kass ja taat mängivad jõuluõhtut Tartu Postimees ootab piparkoogist meistriteoseid Naerda ja nutta tuleb näitlejannal laval üksi Sirje Leini teab, et lugemine nakkab Tartu kaalub raudteeületuskohana nii silda kui tunnelit Kolme auguga leib tõi võidu Volikogu arutab Tartu bussijaama planeeringu kehtestamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Esivanemate arusaamad elust ei haaku sinu omadega. Oled käinud pika tee, et tõestada endale vastupidist. Ära siiski ka kõike kõrvale heida.

SÕNN Päevakorral on kiitmine ja tänamine. Kui oled hakanud kiitusest sõltuma, siis vaata enda sisse, millest on sinu elus vajaka. Liigse kiituse vajamine võib olla mingi asja aseaine.

KAKSIKUD Õnn peitub lihtsuses, mitte oma elu liigsega üle kuhjamises. Teed mingis mõttes suurpuhastust ning viskad oma elu kolikambrist välja tolmu kogunud ja ussitama läinud asjad.

VÄHK Kas oled lasknud ühel domineerijal end teelt kõrvale kallutada? Lase lahti tema poolt peale surutud arusaamadest ning leiad uuesti enda tee.

LÕVI Saad oma tugevustest ja nõrkustest rohkem teadlikumaks. Nõrkused võivad uue nurga alt vaadatuna tunduda lausa koomilised.

NEITSI Millised on sinu janud ja soovid ning millised kellegi teise omad? Pead hakkama neil vahet tegema, sest kellegi teise maitsed tekitavad suhu kibedust.

KAALUD Keegi sõna otseses mõttes sõidab sulle sisse. Nüüd on sinu teha, kui kaugele lased tal minna. Tegelikult tahaksid temast lõplikult eemalduda.

SKORPION Oled oma peas piiranguid seadnud ja teised on neid kinnistanud. Mida meeldiks sulle praegu teha? Igatahes mitte olla massis kaasasörkija.

AMBUR Mingi väike ebakõla võib jalad alt lüüa. Konflikti tekitaja võib olukorda nautida, kuid sina mitte. Kuula oma südant ja see viib sind õigesse kohta.

KALJUKITS Keegi võib sind korraga vaadata nii armastuse, põlguse, kaastunde kui ka ihaga. Need on tema tunded ja suhtumine, mitte sinu oma. Püüa selle isikuga neutraalseks jääda.

VEEVALAJA Sa ei ole enam see, kes olid veel nädal tagasi. Sinu ellu on tulnud suurte murrangute aeg ja naudid iga uut sammu.

KALAD Ainult sina ise saad olla see, kes andestab ja end minevikust vabastab. Võid väljast abi paluda, kuid otsus tuleb ikkagi sul endal langetada.

Seotud lood
    03.12.2014 05.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto