E, 3.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Esivanemate arusaamad elust ei haaku sinu omadega. Oled käinud pika tee, et tõestada endale vastupidist. Ära siiski ka kõike kõrvale heida.

SÕNN Päevakorral on kiitmine ja tänamine. Kui oled hakanud kiitusest sõltuma, siis vaata enda sisse, millest on sinu elus vajaka. Liigse kiituse vajamine võib olla mingi asja aseaine.

KAKSIKUD Õnn peitub lihtsuses, mitte oma elu liigsega üle kuhjamises. Teed mingis mõttes suurpuhastust ning viskad oma elu kolikambrist välja tolmu kogunud ja ussitama läinud asjad.

VÄHK Kas oled lasknud ühel domineerijal end teelt kõrvale kallutada? Lase lahti tema poolt peale surutud arusaamadest ning leiad uuesti enda tee.

LÕVI Saad oma tugevustest ja nõrkustest rohkem teadlikumaks. Nõrkused võivad uue nurga alt vaadatuna tunduda lausa koomilised.

NEITSI Millised on sinu janud ja soovid ning millised kellegi teise omad? Pead hakkama neil vahet tegema, sest kellegi teise maitsed tekitavad suhu kibedust.

KAALUD Keegi sõna otseses mõttes sõidab sulle sisse. Nüüd on sinu teha, kui kaugele lased tal minna. Tegelikult tahaksid temast lõplikult eemalduda.

SKORPION Oled oma peas piiranguid seadnud ja teised on neid kinnistanud. Mida meeldiks sulle praegu teha? Igatahes mitte olla massis kaasasörkija.

AMBUR Mingi väike ebakõla võib jalad alt lüüa. Konflikti tekitaja võib olukorda nautida, kuid sina mitte. Kuula oma südant ja see viib sind õigesse kohta.

KALJUKITS Keegi võib sind korraga vaadata nii armastuse, põlguse, kaastunde kui ka ihaga. Need on tema tunded ja suhtumine, mitte sinu oma. Püüa selle isikuga neutraalseks jääda.

VEEVALAJA Sa ei ole enam see, kes olid veel nädal tagasi. Sinu ellu on tulnud suurte murrangute aeg ja naudid iga uut sammu.

KALAD Ainult sina ise saad olla see, kes andestab ja end minevikust vabastab. Võid väljast abi paluda, kuid otsus tuleb ikkagi sul endal langetada.

Tagasi üles