Sisukord
Arvamus
Tänane leht
04.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male Vene pool ei näita vähimatki vastutulekut palju õnne Professor: eestlased ei sure iial välja Ilmasõjas käinud marsivad internetti tagakülg Koostöökogu lõikaks «puugid» välja Kaitsja: vangina ei ole Kohver Venemaale vajalik Ajaloomuuseumis avati näitus Saksa okupatsioonist Eesti lühiuudised Eestimaalaste kingitud klaver alustab teed Ukrainasse Puudega laste hoiu raha väheneb Majandus Eesti kulutused teadus- ja arendustegevuse langesid 14 protsenti Riigikogu eraldas raha haiglate ostuks ja rongide liisinguks Üleminekut SEPA massmaksetele pikendatakse aasta võrra Majanduse lühiuudised Kaupmehed on jõulumüügi suhtes optimistlikud Välismaa Islamiriik liidab vaenlasi ühiseks rindeks Endine NBA täht astus politseinike eest välja Arvamus Joris Van Bladel: fuck Euroopa Liit? Lugeja kiri: rahvussuhted Eestis Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega Tiit Kändler: vapra maalisõduri tagasimarss Olev Remsu: Putin ja ajalugu Päeva karikatuur Juhtkiri: hoogtöö riigireformiga Irina Kablukova: kolmandale katsele Kultuur Goooddd!!! Ma tahan seda juba näha* Digilugeja rõõm: tasuta digiraamatulaenutuse kõrvale ilmus kommertsteenus Sport Spordi lühiuudised WADA sai Veerpalu ja Lallukka juhtumitega seoses olulise kohtuvõidu Mart Poomi hard core elu Valga alistas TLÜ/Kalevi, Tarvas võitis Dinamot Kalev plaanib Tallinna ulmelist staadioni Tartu Kass ja taat mängivad jõuluõhtut Tartu Postimees ootab piparkoogist meistriteoseid Naerda ja nutta tuleb näitlejannal laval üksi Sirje Leini teab, et lugemine nakkab Tartu kaalub raudteeületuskohana nii silda kui tunnelit Kolme auguga leib tõi võidu Volikogu arutab Tartu bussijaama planeeringu kehtestamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega

1 min lugemist
Tellijale Tellijale

Hiljuti leidsin ühet vanalt noodilt esikaanele kirjutatud aforisme. Need on kehtivad ka tänapäeval, arvan ma. 1. Kaunis on elu kaunina elatud (F. Tuglas), 2. Mehed on ikka häbematud – nad peavadki häbematud olema, sest kuidas saaksid muidu naised häbelikud olla (O. Luts), 3. Suur õnn on valu, mis pisarad palgele toob. (M. Under), 4. Rumalus oleks meest tahta, kellel põhimõtted on, aga minevikku ei ole. Säärast meest ei ole olemas. Ja kui kuskil säärane leiduks, siis ei ole ta mehe nime väärt. (M. Sillaots), 5. Elagu nutt, mis tundeid puhastab, ja naer, et palged ei kivineks. (J. Lintrop), 6. Kuni armastad, seni elad sa! Tahad elada – armasta! (A. Haava), 7. Mehed võrdlevad naisi loodusega, ikka rõhutades nende eeterlikkust. Naised mehi aga argipäeva koduasjadega või siis loomadega. (A. Gailit), 8. Kirjutagem nii, nagu me mõtleme. Mõelgem nii, nagu me harilikult kirjutame. (F. Tuglas), 9. Kättesaadav ideaal on ühepäevaroog – see toidab ainult vähenõudlikku. (A. Gailit), 10. Eksi, aga tunnista, et sa oled eksija. (A. Grenzstein).

Foto siia juurde pärineb aastast 1923. Selle saatis mu isa minu emale sünnipäevaks. Foto tagaküljel olid sellised soovid nagu «Elagu noorus – õitsegu armastus», «Noor olla on kevadet rinna sees kanda» jne. Lisaks paljude isa sõprade-õpilaste allkirjad.

03.12.2014 05.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto