Sisukord
Tartu
Tänane leht
04.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male Vene pool ei näita vähimatki vastutulekut palju õnne Professor: eestlased ei sure iial välja Ilmasõjas käinud marsivad internetti tagakülg Koostöökogu lõikaks «puugid» välja Kaitsja: vangina ei ole Kohver Venemaale vajalik Ajaloomuuseumis avati näitus Saksa okupatsioonist Eesti lühiuudised Eestimaalaste kingitud klaver alustab teed Ukrainasse Puudega laste hoiu raha väheneb Majandus Eesti kulutused teadus- ja arendustegevuse langesid 14 protsenti Riigikogu eraldas raha haiglate ostuks ja rongide liisinguks Üleminekut SEPA massmaksetele pikendatakse aasta võrra Majanduse lühiuudised Kaupmehed on jõulumüügi suhtes optimistlikud Välismaa Islamiriik liidab vaenlasi ühiseks rindeks Endine NBA täht astus politseinike eest välja Arvamus Joris Van Bladel: fuck Euroopa Liit? Lugeja kiri: rahvussuhted Eestis Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega Tiit Kändler: vapra maalisõduri tagasimarss Olev Remsu: Putin ja ajalugu Päeva karikatuur Juhtkiri: hoogtöö riigireformiga Irina Kablukova: kolmandale katsele Kultuur Goooddd!!! Ma tahan seda juba näha* Digilugeja rõõm: tasuta digiraamatulaenutuse kõrvale ilmus kommertsteenus Sport Spordi lühiuudised WADA sai Veerpalu ja Lallukka juhtumitega seoses olulise kohtuvõidu Mart Poomi hard core elu Valga alistas TLÜ/Kalevi, Tarvas võitis Dinamot Kalev plaanib Tallinna ulmelist staadioni Tartu Kass ja taat mängivad jõuluõhtut Tartu Postimees ootab piparkoogist meistriteoseid Naerda ja nutta tuleb näitlejannal laval üksi Sirje Leini teab, et lugemine nakkab Tartu kaalub raudteeületuskohana nii silda kui tunnelit Kolme auguga leib tõi võidu Volikogu arutab Tartu bussijaama planeeringu kehtestamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kass ja taat mängivad jõuluõhtut

1 min lugemist
Tartu Laulupeomuuseumis esietendub 4. detsembril Marko Mäesaare lavastatud lasteetendus "Pettsoni ja Finduse jõulud" (ildil Alo Kurvits (Findus) ja Veikko Täär (Pettson)). FOTO: Margus Ansu / Tartu Postimees

Marko Mäesaare juhtimisel tegutsev Teatribussi trupp on detsembriks teinud peatuse Tartu laulupeomuuseumis (Jaama 14), et etendada lastele jõululavastust.

Tellijale Tellijale

Sven Nordqvisti raamatu on tõlkinud ja dramatiseerinud näidendiks «Pettsoni ja Finduse jõulud» Donald Tomberg ning lavastanud teatrijuht, kes on ka üks taat Pettsoni osatäitjaid. Eile Hiie kooli lastele antud kontrolletendusel oli selles rollis Veikko Täär.

Pettson elab kahekesi kass Findusega (kontrolletendusel Alo Kurvits, samas osas võib näha ka Rauno Kaibiainenit). Nad teevad jõuluõhtu ettevalmistusi. Jõulukuuske metsast tuues teeb taat jalale haiget. Kass asub teda ravima ning arvab, et jõulud jäävad ilma kuuseta pidamata ja küllap ei tule siis ka jõuluvana.

03.12.2014 05.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto