Sisukord
Tartu
Postimees
04.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male Vene pool ei näita vähimatki vastutulekut palju õnne Professor: eestlased ei sure iial välja Ilmasõjas käinud marsivad internetti tagakülg Koostöökogu lõikaks «puugid» välja Kaitsja: vangina ei ole Kohver Venemaale vajalik Ajaloomuuseumis avati näitus Saksa okupatsioonist Eesti lühiuudised Eestimaalaste kingitud klaver alustab teed Ukrainasse Puudega laste hoiu raha väheneb Majandus Eesti kulutused teadus- ja arendustegevuse langesid 14 protsenti Riigikogu eraldas raha haiglate ostuks ja rongide liisinguks Üleminekut SEPA massmaksetele pikendatakse aasta võrra Majanduse lühiuudised Kaupmehed on jõulumüügi suhtes optimistlikud Välismaa Islamiriik liidab vaenlasi ühiseks rindeks Endine NBA täht astus politseinike eest välja Arvamus Joris Van Bladel: fuck Euroopa Liit? Lugeja kiri: rahvussuhted Eestis Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega Tiit Kändler: vapra maalisõduri tagasimarss Olev Remsu: Putin ja ajalugu Päeva karikatuur Juhtkiri: hoogtöö riigireformiga Irina Kablukova: kolmandale katsele Kultuur Goooddd!!! Ma tahan seda juba näha* Digilugeja rõõm: tasuta digiraamatulaenutuse kõrvale ilmus kommertsteenus Sport Spordi lühiuudised WADA sai Veerpalu ja Lallukka juhtumitega seoses olulise kohtuvõidu Mart Poomi hard core elu Valga alistas TLÜ/Kalevi, Tarvas võitis Dinamot Kalev plaanib Tallinna ulmelist staadioni Tartu Kass ja taat mängivad jõuluõhtut Tartu Postimees ootab piparkoogist meistriteoseid Naerda ja nutta tuleb näitlejannal laval üksi Sirje Leini teab, et lugemine nakkab Tartu kaalub raudteeületuskohana nii silda kui tunnelit Kolme auguga leib tõi võidu Volikogu arutab Tartu bussijaama planeeringu kehtestamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sirje Leini teab, et lugemine nakkab

6 min lugemist
Pildil Koosa raamatukogu direktor, Tartumaa aasta raamatukoguhoidja Sirje Leini. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Inimene ei pea üldse lugema, kirjutas hiljuti kirjanik Andrus Kivirähk. Aga Koosa raamatukogu direktor Sirje Leini aina loeks ja temasuguseid on sealkandis veel. Kõlab kuidagi vanamoodsalt, nagu ka maal elamine.

Tellijale Tellijale

Teil käib raamatukogus paras möll: lugejad käivad, tulid uued raamatud, küsiti teatripileteid. Mis ajast raamatukogus teatripileteid jagatakse?

Korraldan jah neid käike, ka maainimesed tahavad teatris käia. Õhtul linnast bussi ju tagasi ei tule, vanemad ei sõida enam ise autoga. Hakkasime 2006. aastal teatris käima, igal aastal vaatame oma kümme etendust ära. Vald annab 19-kohalise bussi, see saab alati täis.

03.12.2014 05.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto