Sisukord
Tartu
Tänane leht
04.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male Vene pool ei näita vähimatki vastutulekut palju õnne Professor: eestlased ei sure iial välja Ilmasõjas käinud marsivad internetti tagakülg Koostöökogu lõikaks «puugid» välja Kaitsja: vangina ei ole Kohver Venemaale vajalik Ajaloomuuseumis avati näitus Saksa okupatsioonist Eesti lühiuudised Eestimaalaste kingitud klaver alustab teed Ukrainasse Puudega laste hoiu raha väheneb Majandus Eesti kulutused teadus- ja arendustegevuse langesid 14 protsenti Riigikogu eraldas raha haiglate ostuks ja rongide liisinguks Üleminekut SEPA massmaksetele pikendatakse aasta võrra Majanduse lühiuudised Kaupmehed on jõulumüügi suhtes optimistlikud Välismaa Islamiriik liidab vaenlasi ühiseks rindeks Endine NBA täht astus politseinike eest välja Arvamus Joris Van Bladel: fuck Euroopa Liit? Lugeja kiri: rahvussuhted Eestis Lugeja kiri: ajakindlat advendiaega Tiit Kändler: vapra maalisõduri tagasimarss Olev Remsu: Putin ja ajalugu Päeva karikatuur Juhtkiri: hoogtöö riigireformiga Irina Kablukova: kolmandale katsele Kultuur Goooddd!!! Ma tahan seda juba näha* Digilugeja rõõm: tasuta digiraamatulaenutuse kõrvale ilmus kommertsteenus Sport Spordi lühiuudised WADA sai Veerpalu ja Lallukka juhtumitega seoses olulise kohtuvõidu Mart Poomi hard core elu Valga alistas TLÜ/Kalevi, Tarvas võitis Dinamot Kalev plaanib Tallinna ulmelist staadioni Tartu Kass ja taat mängivad jõuluõhtut Tartu Postimees ootab piparkoogist meistriteoseid Naerda ja nutta tuleb näitlejannal laval üksi Sirje Leini teab, et lugemine nakkab Tartu kaalub raudteeületuskohana nii silda kui tunnelit Kolme auguga leib tõi võidu Volikogu arutab Tartu bussijaama planeeringu kehtestamist Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kolme auguga leib tõi võidu

2 min lugemist
Leivakonkursil Eve-Kati Mägile võidu toonud Kõhu Pai sees on väga vähe suhkrut ja soola, kuid ohtralt mitmesuguseid seemneid ja musta ploomi. Selline kooslus muudab autori sõnul leiva tervislikuks ja hästi seeditavaks. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

Äsja oma koduse küpsetisega Leiburi teraleivakonkursi võitnud elvalanna Eve-Kati Mägi teeb oma leibadele alati kolm auku, mis tähistavad õnne, rõõmu ja armastust. Vaevalt žüriil küll oli aega auke tähele panna, ent leiva maitse hindasid nad ülekaalukalt parimaks.

Tellijale Tellijale

Enne retsepti saatmist konkursile küpsetas Mägi selle järgi mitu korda leiba ja pakkus tuttavatele maitsta. «Ära muuda midagi,» sai ta kõikjalt vastuseks ja nii otsustaski ta konkursil osaleda.

Leibur kutsus enam kui kuuekümne retsepti saatnu seast Tallinnasse kokku kümme finalisti, Mägi nende seas, ning maitses kaasatoodud leibu. Kõhu Pai osutus ülekaalukalt žürii lemmikuks.

03.12.2014 05.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto