N, 2.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

Horoskoop 6.–12. detsember 2014

Jäär

21. märts – 19. aprill

Tõenäoliselt on sul nüüd vägagi palju tööd, eriti seetõttu, et kipud oma jõuvarusid üle hindama ja võtad pikemalt mõtlemata enda õlule veel mingeid lisaülesandeid või teed kellegi eest töö ära. Oht end üle pingutada ja liiga ära väsitada on suur, ka kipub tekkima tüdimus. Ole mõistlik, hoia ennast.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Energiat on palju, oled võimeline nii mõndagi tegema oma elukvaliteedi parandamiseks. Neid asju, mis sulle enda juures ei meeldi, annab nüüd edukalt muuta – su eesmärgid on selged ja tahtejõudugi jagub. Kaua aega vaevanud mured või lahendamata probleemid saad selgeks rääkida ja seejärel unustada.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Elu pakub sulle üllatuslikke võimalusi, ole uuele avatud ja julge neist kinni haarata. Neil päevil võid armuda – ehk lausa esimesest silmapilgust! – inimesse, kelle mõtte- ja tundemaailm on sinu omaga sarnane. Sel ajal alanud suhe kujuneb tõenäoliselt pikaajaliseks ja harmooniliseks.

 

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sul on küllalt pealehakkamist, aga oled liiga kärsitu – kipud tegutsema enne, kui oled kaalunud oma tegude kõiki võimalikke tagajärgi. Püüa olla rahulikum, enne mõelda, alles siis teha. Sama kehtib ka rääkimise kohta – ei ole mõtet kõike pähe tulevat kohe ausalt välja pahvatada, nii rikud mõttetult suhteid.

 

Lõvi

23. juuli – 22. august

Need asjad, mis kunagi kehvasti läinud või pooleli jäänud, tasub taas kätte võtta. Parandusi annab edukalt teha ning pooleliolev lõpule viia. Tasub vaeva näha ka oma eluviiside tervislikumaks muutmisega. Ole enda vastu aus, tunnista oma vigu ja anna endast parim, et tulevikus samad vead korduma ei hakkaks.

Neitsi

23. august – 22. september

Oled tundeline, kipud lausa pilvedes hõljuma. Väga võimalik, et armastus lööb sulle pähe. Seejuures on aga oht, et sa ei taju oma armastatut kuigivõrd realistlikult, vaid kipud talle häid omadusi juurde mõtlema. Su organism võib olla üksjagu tundlik, alkoholi tarvitamisega pea rangelt piiri, ka ravimitega ole ettevaatlik.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Võid end üsnagi kammitsetuna tunda – alustad üht ja sama asja juba kes-teab-mitmendat korda, algul läheb kõik plaanipäraselt, kuid mingil hetkel enam edasiminekut ei toimu ja leiad, et oled taas samas punktis, kust alustasid. Saad probleemist üle vaid siis, kui vaatad seda teise nurga alt, proovid uudseid lahendusi.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Vaja on end sisemiselt tasakaalus hoida ja jõuvarusid õigesti jagada, siis suudad vägagi palju. Üksjagu egoismi tuleb nüüd kasuks – kui mõtled esmalt sellele, mis on parim sulle endale, oled lõppkokkuvõttes ka teistele parem kaaslane. Sul on kadestajaid, võib-olla vaenlasigi, aga oled neist kindlasti tugevam.

Ambur

22. november – 21. detsember

Energiat on palju, kui ka mingi tervisehäda peaks sind kimbutama, paraned sellest kergesti ja kiiresti. Hea aeg füüsilise vormi parandamiseks, ka liigsetest kilodest vabanemiseks. Enese arendamine sujub paremini, kui teed seda kellegagi koos, sest sulle on oluline võistlusmoment, sa ei saa endale lubada teisest kehvem olemist.

 

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Küllap tuleb sul teha tähtsaid, aga mitte eriti populaarseid otsuseid. Paratamatult ei saa sa arvestada kõige ja kõigiga, aga püüa olla võimalikult õiglane ja lähtuda olulisimast. Vastutust on palju, sellest tekkiv pinge tuleb kindlasti välja elada, kõige parem on selleks sport või füüsiline töö.

 

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Hinda oma võimeid realistlikult. Tõepoolest, julge pealehakkamine ja enesekindlus on pool võitu, aga siiski ainult pool. Kui võtad enda õlule midagi niisugust, millest su jõud ja mõistus üle ei käi, raiskad palju aega ja energiat ning teed tagatipuks suure pingutamisega enesele liiga.

 

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Oled valdavalt optimistlikus ja uuendusmeelses meeleolus, tahad ehk lausa maailma parandada. Peaksid olema ettevaatlik, kindlasti mitte tegema muudatusi ilma korralikult planeerimata. Arenda iseennast, kuid ära sunni teisi end muutma. Arvesta, et millestki ei tohi kergekäeliselt loobuda.

 

Koostanud Maria Angel

 

Tagasi üles