Sisukord
AK
Tänane leht
06.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Mälestiseks on saamas sadakond möödunud sajandi ehitist Saabus lendkonn, lahkus lakkhunt Vereta Jahi parimaks saagiks olid kuldnokad kivil Eesti lühiuudised Tiina Kangro kandideerib IRLi nimekirjas riigikogusse Edelaraudtee tahab rajada uusi rongijaamu Reformierakond: 300-eurone toetus on vanemahüvitise jätk Kuningagambiit Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Majandus Majanduse lühiuudised Kasvuhüpe tuli eksportides Kasvuhüpe tuli eksportides Välismaa Ungari kisub läänemaailmaga tüli Ungari lähtus Eesti saatkonda sulgedes majandushuvidest Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1930. aastal Rein Langi essee: nii see on (kui Teile nii näib) Vabandus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2014 Kuningagambiit Päeva karikatuur Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Juhtkiri: kaitsta või lammutada Sirje Niitra: milleks selline pood? Kultuur Preili Pariisist Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Tiina Lokk: väga korralik debüüt Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Üks tänav, pink ja puu... Luulehetk – hetk luules Sport Alusalu: olen õnnelik, kuid ihkan paremat Mets läheb Norrasse Valemängurid löödi aastateks auti Spordi lühiuudised Madalseisus iluuisutamise ainus intriig peitub naiste üksiksõidus Tarbija Väärtusi tuleb elada – jutust ei piisa AK Maailm vajab mitte-kangelast Taeva kingitus või piinlik hool Arhitektuuripreemia tagatuba Kuidas firmapeol ellu jääda Armastatuim/vihatuim Teraapiline teine Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Preili Pariisist Üks tänav, pink ja puu... Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Luulehetk – hetk luules Ministeeriumi ehitajaks sai Tüng Ehitus Akadeemikute tuleproov: kes võidab näosaate? Diiselrongid uuele ringile Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Kaus on rohkem kui elus, ta on elu parimas vormis Tiina Lokk: väga korralik debüüt Rõõmsaid jõule! Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Higi ja hing Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Nädala plaat. Vist viimane perealbum Eesti eelistab turvalist tuletõrjujat Rein Langi essee: nii see on (kui Teile nii näib) Mati ja Volli seiklused Arter Mina ja minu vinge elu! Uued vanad jõulumaitsed Karl-Erik Taukar, jõulukuu favoriit Viis moodsat kingitust Jõuluootuse aeg Pimedana nägijaks Horoskoop Harjutused kokkade olümpiaks Parimad õlletundjad teada Puti-Leida elu nagu muinasjutt Rikkalikud jõuluõunad slovaki käe all Tuline talvejook tšilliga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Higi ja hing

1 min lugemist
Depeche Mode-Live in Berlin FOTO: Kuvatõmmis

Depeche Mode

«Live In Berlin» 

Mute/Columbia

Tellijale Tellijale

Põhimõtteliselt saab seda boksi soetada ka ainult kahe audioplaadiga, kuid kontsertsalvestus töötab ikka paremini visuaaliga koos. Seda kasvõi ainult kahel põhjusel. Tehno-glämm-veteranid on jätkuvalt väga heas vormis ning möllavad laval, nii et lust vaadata. Teiseks on nii kontsertvideo kui bändi lavakujunduse teinud teine puhas legend ehk veteranfotograaf ja muuviguru Anton Corbijn. Materjal on salvestatud O2 areenil Berliinis möödunud aasta 25. ja 27. novembril bändi seni viimase stuudioalbumi «Delta Machine» tuuri käigus.

Tuur on tänaseks läbi ja arvud kokku löödud. Seda nägi 2,4 miljonit inimest 32 riigis. Sissetulekuid arvestati nii 150 miljoni dollari ümber. Kultusbänd Depeche Mode on kõike seda kahtlemata väärt, eriti kui arvestada vahepealset süsimusta aega nende elus, kui paistis, et bändil ja eelkõige Dave Gahanil on suhteliselt vähe šansse uut sajandit oma silmaga näha. Nii vanemad kui värskemad hitid kõlavad veidi uuendatud kuues endiselt värskelt. Heli on superkvaliteediga, aga DVD? Miks mitte siis juba VHS? Olgu, pildi saab kätte ning BluRay pidi ka ikka ilmuma. Igal juhul on hitte ja higi, kirge, religiooni, pattu, ekstaasi ning tuld. Ei kujuta ette, mida ühelt kontserdilt veel tahta võiks.

05.12.2014 08.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto