Sisukord
Tartu
Postimees
05.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Majanduse lühiuudised Rõivas: otsuste tagamaad vajavad enam selgitamist Eesti lühiuudised tagakülg Nelik hukkus elustiilipõlengus 0512esikülg Tallinna lastehaigla juures parkijaid ähvardab trahv President kuulutab tööhõivereformi seaduse välja Eesti eriteenistused otsigu «mutti» Majandus Majanduse lühiuudised IT-firma Acronise jaoks ei olnud Eestisse laienemise otsus lihtne Välismaa Välismaa lühiuudised Rootslased süüdistavad võimukriisis vastset peaministrit Rünnak Groznõis meenutas sõja-aastaid Meedia Putini kõnest Putin hoiatas venemaalasi raskete aegade eest Arvamus Lugeja kiri: Andres Laiapea riigireformist Raul Veede: kriitilise mõtlemisega infosõja udu vastu Postimees 1902. aastal Andrus Karnau: riigimetsa puupõllud Kõva sõna Külli Taro: parem elu kui iga reformi põhieesmärk Päeva karikatuur Sigrid Kõiv: Putini preemia Juhtkiri: võimuerakonnas käärib Sport Spordi lühiuudised Keda vajatakse – juristi, arsti või marionetti? Hästi alustanud ja lõpetanud Selver ei suutnud eurosarjades Eesti klubide esimest võitu vormistada Venemaa dopingumaffiat juhib president Putin? Tarbija Jõulusõimed kannavad ajaloolist mälu Katalaanid lisavad jõulusõimele väikese vimka Tartu Tampere majas saab ekselda kosmilistes labürintides Pauluse kiriku saal saab viimast lihvi Bussijaama ehituseni läheb aasta Ajaleht küsib: miks on «Kollektsioon» tehtud ja miks just nõnda vormistatud? Politsei: meelsuse avaldamine on vaba Kauburi kaubamaja üürnikud kolivad järgemööda majast välja Kõledat pimedust soojendab laul Projekteerijad pakkusid kergliiklusühenduseks kaheksa varianti Veemotosportlane Rasmus Haugasmägi: võitmiseks tuleb õppida hästi kaotama Meelelahutus Koomiks Sudoku
minu meedia
Minu Meedia digi­paketiga saad piiramatu ligipääsu Postimehe ja maakonnalehtede tasulisele sisule nii veebis, mobiilis kui tahvlis.
Telli minu meedia

Kauburi kaubamaja üürnikud kolivad järgemööda majast välja

3 min lugemist
Pildil Kauburi kaubamaja. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Kauburi hoone saatusest on viimase viie aasta jooksul räägitud palju. Küll on arutletud, et maja ehitatakse ümber kaitseväe ühendatud õppeasutuste ühiselamuks, ning ka seda, et kaubamajast võiks saada Tartu täiskasvanute gümnaasiumi uus koolimaja. 

Tellijale

Kevadel vahetas hoone omanikku ning Tartu Apartments OÜ juhatuse liige Sten Tikk rääkis seejärel, et plaan on rajada Tartusse esimene erakapitalile kuuluv ühiselamu tüüpi üürimaja, mis pakuks soodsaid, täislahendusega üürikortereid üliõpilastele ja linnas peatuvatele noortele.

Tikk ütles nüüd, et kava pole muutunud, kuid ta pole valmis konkreetsemalt hoone tulevikust rääkima, sest täpsemaid plaane veel valmistatakse ette. «See, mis kaubamajast tuleb, on paigas, aga me ei taha rohkem infot praegu jagada,» lausus ta.

Kessu mängumaa kolis majast välja oktoobri keskpaigas. Taktikalise laskmise keskus teatas oma kodulehel, et 1. detsembrist kolivad lasketiir ja pood uuele aadressile. Kevadel avatud relvamuuseum aga lõpetas Emajõelinnas tegevuse ja kolib Tallinna.

04.12.2014 06.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Minu Meedia kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Minu Meedia konto