P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Sulle võib meenuda mingi kurb minevikuseik, mis siiani vaimu ja tundeid kurnab. Küsid, et miks sa aeg-ajalt minevikus elad ning ei suuda sellest põrgust loobuda.

SÕNN Mingi õppetunni järellainetus on nii tugev, et see võib sind algusse tagasi viia. Sa ei ole kunagi minevikus elanud ega ela ka nüüd. Kinnita, et see kõik on möödas.

KAKSIKUD Täna tegele tänaste asjadega ja kui päev läbi, ära kanna liigset endaga kaasas. Mingi töö- või eraelu probleemi üle kurtmisega seda ei lahenda.

VÄHK Kas praeguse olukorraga tasub ikka võidelda? Oled vaaginud, et kui sõda, siis sõda. Tegelikult viska see mõte peast, sest asi ei ole nii trööstitu kui paistab.

LÕVI Aeg soosib pigem mõttelõnga veeretamist kui tegutsemist. Samas pakub elu nii palju kontraste ja vastuolusid, et võid pea kaotada.

NEITSI Oled enda vaimus vaba kui lind, hoolimata sellest, et igapäevaelu esitab oma nõudmisi. Tead, et igaüks on just nii vaba, kui vaba on ta otsustanud olla.

KAALUD Koged ja näed midagi erakorralist. Jätad selle meelde, sest selle abil võid nii mõnegi raske olukorra ületada. Kõhklemiseks ei ole praegu õige aeg.

SKORPION Sa ei lase end enam heidutada etteheidetest ja nõudmistest. Kui varem sattusid kriitika tõttu mõtte- ja tundekriisi, siis nüüd seda enam ei juhtu.

AMBUR Tee võib olla äärmuslikult okkaline, kuid sind see ei kõiguta. Mida pimedamaks väljas läheb, seda selgemaks muutuvad sinu mõtted ja unistused.

KALJUKITS Sa ei lase mitte kellelgi oma elu purustada. Oskad õige momendi ära tabada ja jalga lasta. See inimene, kes lootis sind ära kasutada, saab ise paugu.

VEEVALAJA Muutud aktiivseks flirtijaks, sest see aitab sul suhtesse vürtsi lisada ja stagnatsioonist vabaneda. Ole valmis ka armukadeduseks.

KALAD Kas tasub otsida sõpru vaenlaste hulgast? Praegu tundub see ainuõige sammuna, sest vana sõprusringkond on kadunud ja uut ei ole veel tekkinud.

Tagasi üles