Sisukord
Eesti
Tänane leht
06.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Mälestiseks on saamas sadakond möödunud sajandi ehitist Saabus lendkonn, lahkus lakkhunt Vereta Jahi parimaks saagiks olid kuldnokad kivil Eesti lühiuudised Tiina Kangro kandideerib IRLi nimekirjas riigikogusse Edelaraudtee tahab rajada uusi rongijaamu Reformierakond: 300-eurone toetus on vanemahüvitise jätk Kuningagambiit Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Majandus Majanduse lühiuudised Kasvuhüpe tuli eksportides Kasvuhüpe tuli eksportides Välismaa Ungari kisub läänemaailmaga tüli Ungari lähtus Eesti saatkonda sulgedes majandushuvidest Välismaa lühiuudised Arvamus Postimees 1930. aastal Rein Langi essee: nii see on (kui Teile nii näib) Vabandus Madis-Ulf Regi: minu päevik 2014 Kuningagambiit Päeva karikatuur Lühike tähelend Mees suure ideega #nullpunkt super luks Juhtkiri: kaitsta või lammutada Sirje Niitra: milleks selline pood? Kultuur Preili Pariisist Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Tiina Lokk: väga korralik debüüt Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Üks tänav, pink ja puu... Luulehetk – hetk luules Sport Alusalu: olen õnnelik, kuid ihkan paremat Mets läheb Norrasse Valemängurid löödi aastateks auti Spordi lühiuudised Madalseisus iluuisutamise ainus intriig peitub naiste üksiksõidus Tarbija Väärtusi tuleb elada – jutust ei piisa AK Maailm vajab mitte-kangelast Taeva kingitus või piinlik hool Arhitektuuripreemia tagatuba Kuidas firmapeol ellu jääda Armastatuim/vihatuim Teraapiline teine Roman Baskin: üksi hoiaku eest tugev 4 Preili Pariisist Üks tänav, pink ja puu... Lenna Kuurmaa: üllatus-üllatus Luulehetk – hetk luules Ministeeriumi ehitajaks sai Tüng Ehitus Akadeemikute tuleproov: kes võidab näosaate? Diiselrongid uuele ringile Olle Mirme: tervik on nõrgem kui üksikosad Kaus on rohkem kui elus, ta on elu parimas vormis Tiina Lokk: väga korralik debüüt Rõõmsaid jõule! Kõik eesti filmid ei panustagi võikustele ja friikidele Higi ja hing Aja auk. Näpp-päästikul-muzak Nädala plaat. Vist viimane perealbum Eesti eelistab turvalist tuletõrjujat Rein Langi essee: nii see on (kui Teile nii näib) Mati ja Volli seiklused Arter Mina ja minu vinge elu! Uued vanad jõulumaitsed Karl-Erik Taukar, jõulukuu favoriit Viis moodsat kingitust Jõuluootuse aeg Pimedana nägijaks Horoskoop Harjutused kokkade olümpiaks Parimad õlletundjad teada Puti-Leida elu nagu muinasjutt Rikkalikud jõuluõunad slovaki käe all Tuline talvejook tšilliga Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Sulle võib meenuda mingi kurb minevikuseik, mis siiani vaimu ja tundeid kurnab. Küsid, et miks sa aeg-ajalt minevikus elad ning ei suuda sellest põrgust loobuda.

SÕNN Mingi õppetunni järellainetus on nii tugev, et see võib sind algusse tagasi viia. Sa ei ole kunagi minevikus elanud ega ela ka nüüd. Kinnita, et see kõik on möödas.

KAKSIKUD Täna tegele tänaste asjadega ja kui päev läbi, ära kanna liigset endaga kaasas. Mingi töö- või eraelu probleemi üle kurtmisega seda ei lahenda.

VÄHK Kas praeguse olukorraga tasub ikka võidelda? Oled vaaginud, et kui sõda, siis sõda. Tegelikult viska see mõte peast, sest asi ei ole nii trööstitu kui paistab.

LÕVI Aeg soosib pigem mõttelõnga veeretamist kui tegutsemist. Samas pakub elu nii palju kontraste ja vastuolusid, et võid pea kaotada.

NEITSI Oled enda vaimus vaba kui lind, hoolimata sellest, et igapäevaelu esitab oma nõudmisi. Tead, et igaüks on just nii vaba, kui vaba on ta otsustanud olla.

KAALUD Koged ja näed midagi erakorralist. Jätad selle meelde, sest selle abil võid nii mõnegi raske olukorra ületada. Kõhklemiseks ei ole praegu õige aeg.

SKORPION Sa ei lase end enam heidutada etteheidetest ja nõudmistest. Kui varem sattusid kriitika tõttu mõtte- ja tundekriisi, siis nüüd seda enam ei juhtu.

AMBUR Tee võib olla äärmuslikult okkaline, kuid sind see ei kõiguta. Mida pimedamaks väljas läheb, seda selgemaks muutuvad sinu mõtted ja unistused.

KALJUKITS Sa ei lase mitte kellelgi oma elu purustada. Oskad õige momendi ära tabada ja jalga lasta. See inimene, kes lootis sind ära kasutada, saab ise paugu.

VEEVALAJA Muutud aktiivseks flirtijaks, sest see aitab sul suhtesse vürtsi lisada ja stagnatsioonist vabaneda. Ole valmis ka armukadeduseks.

KALAD Kas tasub otsida sõpru vaenlaste hulgast? Praegu tundub see ainuõige sammuna, sest vana sõprusringkond on kadunud ja uut ei ole veel tekkinud.

Seotud lood
    05.12.2014 08.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto