N, 2.02.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Tiina Kangro kandideerib IRLi nimekirjas riigikogusse

Tiina Kangro kandideerib IRLi nimekirjas riigikogusse
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Tiina Kangro
Tiina Kangro Foto: Toomas Tatar / Postimees

Puuetega inimeste ja omastehooldajate esindajad, jõuliselt töövõimereformi vastu võidelnud ajakirjanik Tiina Kangro (pildil) ja liikumispuudega inimeste liidu juhatuse liige Tiia Sihver kandideerivad Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) nimekirjas riigikokku.

Tiina Kangro ütles enda ja Sihveri otsuse selgituseks, et nad on püüdnud tuhandete puudega inimeste ja omastehooldajate häält kuuldavaks teha. «Kodanikena oleme teinud vabatahtlikku tööd pühendumise ja põhjalikkusega, aga meist on teerulliga üle sõidetud. Meil ei jäänud üle muud, kui siseneda suurde poliitikasse ja teha järgmine samm – suunduda osalusdemokraatiast esindusdemokraatiasse,» lausus ta.

2013. aasta kevadel Postimehe aasta arvamusliidriks valitud Kangro hinnangul saavad nad parlamendis juba otsustajatena, mitte palujatena esindada neid vähemalt 500 000 inimest, keda erivajadustega inimeste teemad igapäevases isiklikus või tööelus puudutavad.

Tagasi üles