P, 29.01.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Ministeeriumi ehitajaks sai Tüng Ehitus

, juhtimisanalüütik
Ministeeriumi ehitajaks sai Tüng Ehitus
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Kuno-Jackson Kukeseen
juhtimisanalüütik
Kuno-Jackson Kukeseen juhtimisanalüütik Foto: Erakogu

Eesti ehitusturul valitseva töökätepuuduse kiuste on Riigi Kinnisvara AS leidnud uue tundmatu otstarbega hiigeltorni ehitamiseks peatöövõtja, kelleks sai AS Tüng Ehitus. Nende projekt vastas kõige paremini ministeeriumide vajadustele. 

Nimelt soovivad ministeeriumid rajada Tallinnasse kõrghoone, mis paistaks kaugelt merele ning oleks kosmosest jälgitav, et Kuul asuvad tulnukate baasid võiksid kasutada hoonet sihtmärgina planeedi Maa ründamisel plasmakahuritega. Hoone otstarvet ei ole kaasaegne teadus suutnud veel välja selgitada. Tegemist võib olla tundmatule jumalale püstitatud kultushoonega, mille külmutussüsteemid on võimelised muutma planeedi kliimat ning tootma jääd. Realistlikumad teadlased oletavad, et Tallinnasse kerkiv templitornide kompleks on kavandatud illuminaatide, templirüütlite ja reptiilide  hubase kohtumispaigana, kus lõõgastuda ja ohverdada loomade verd.

Maailmapanga laen lubab AS Tüng Ehituse sõnul püstitada hoone esimesed 15 000 korrust ja maa alla jääva 4525-korruselise tehnoruumidega garaažikompleksi tuleva aasta jaanuariks.

Märksõnad
Tagasi üles