Sisukord
Eesti
Postimees
08.12.2014
Eesti dilbert India uputab laevakaitsjaid bürokraatiasse male Horoskoop palju õnne Mälumäng Jukose eksmänedžer: Vene riigiadvokaadid töötavad ainult uurimise huvides Nõiaring riigi laguneva kinnisvara ümber tagakülg Päkapikk tegi Tartus tasakaalutrikke Eurosaadikud proovivad aidata Eesti lühiuudised Tuleviku valitsusjokker – noorteminister? Majandus Ukrainlaste edu innustaks venelasi Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Inimesed on muutusteks valmis Pimendamine, terror ja sularaha puudus Majanduse lühiuudised Välismaa Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Iisraeli ajakirjaniku sõnul pagevad palestiinlased lahenduse eest Välismaa lühiuudised USAd ähvardab taas valitsuse tööseisak Arvamus Juhtkiri: riigi kinnisvara vajab inventuuri Jüri Vendik: Putini pleenumiläkitus Illimar Leppik von Wirén: Rootsi patiseis Postimees 1915. aastal Lugeja kiri: «pärast seda» ei ole «selle pärast», aga miks ka mitte Mart Luik: Reformierakond 2.0 Ott Lumi: Ratsionalistid ja inkrementalistid - meie elu yin ja yang Sport Pärnu alistas Tartu Bigbanki ja tõusis Selveriga liidrikohta jagama Spordi lühiuudised Kirpu ei oska mõne arvates vehelda, kuid võidab Täna selgub, kellega Eesti mängib Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna MMil 12. koha saanud Aljand: tuleviku jaoks oli tähtis võistlus Imetreener vallutab Klavani abiga tippe Tarbija Kodule jõulutulesid valides uuri kaablit Fotoalbum on jälle moes Arter Üllatusi ette valmistades Tartu Tartlased tundsid häda ja viletsust sõdimatagi Muusikakooli müürid kerkivad Remonditud kirikusaal täitus rahvaga Kõrgetes kingades jalad ei pea valu taluma Püssirohukelder kees ideedest, mis pürivad maailma Nutikas abimees jahimehele ja koerale Jüri Saar Tartu linnavolikogust: bussijaama arutelu ja kaks häirekella Koolid lähevad üle kiibiga õpilaspiletitele Toidukraam jõuab Piirissaarele nagu kingitus Lihase ilu on sportliku vaataja silmades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Hävitada on raske, aga üles ehitada märgatavalt raskem. Selle tõttu kaalud väga hoolikalt, millest loobud ja millest mitte.

SÕNN Liigud mööda oma elumere kallast õiges suunas ja muutud aina õnnelikumaks. Tõe rääkimisega saavutad märgatavalt enam kui vassides.

KAKSIKUD Tead, et keegi on tõde moonutanud. Nüüd on sinu valik, kas teed selle avalikuks või jätad enda teada. Pead kaaluma, kuna see mõjutab paljude elu.

VÄHK Võid olla väliselt enesekindel ja rahulik, kuid samas tunned hirmu. Tunned, et pead tegelema oma sisemiste deemonitega, et need ei ilmutaks end valel ajal ja vales kohas.

LÕVI Võid olla ajajärgus, kus sinu emotsioonid pendeldavad edasi-tagasi. Kui järgid oma emotsioone, siis leiad parima aja, mil saad neid näidata.

NEITSI Oled õnnelik ja vihane ühekorraga. Keskendud siiski õnnelik olemisele, sest vihasena olles võid hakata väga tigedaid kratte külge tõmbama.

KAALUD Oled oma keskkonnas praegu nagu valedetektor ja sõelud välja kõik selle, mis on ebaaus. Ole valmis, et keegi neist valelikest püüab sinu mainet hävitada.

SKORPION Vastutad kõige selle eest, mis sinu elus aset leiab. Elu võib tunda ärritav ja kurnav, kuid kõik on mööduv. Võimalik, et oled väikese karastuse ära teeninud.

AMBUR Kui oled oma pahameelt pikka aega enda sees hoidnud, siis nüüd lahvatab see nagu vulkaan. Kõik varjus olnu jõuab pinnale.

KALJUKITS Loobud ühte asja sekkumast, kuna sinu silmis on see mõttetuks muutunud. Sind püütakse ikka agaralt kaasa tõmmata, kuid seisad oma arusaama eest kindlalt.

VEEVALAJA Sissetallatud rajalt on raske kõrvale astuda. Otsid uut motivatsiooni, kuid praegu tundub kõik stagnatsioonis olevat.

KALAD Tunned, et oled küllalt endast jaganud ja tahad nüüd kõike endale hoida. Seda eriti veel siis, kui varem sinu poolt välja antu on kellegi teise käes kannatada saanud.

Seotud lood
    06.12.2014 09.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto