Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Hävitada on raske, aga üles ehitada märgatavalt raskem. Selle tõttu kaalud väga hoolikalt, millest loobud ja millest mitte.

SÕNN Liigud mööda oma elumere kallast õiges suunas ja muutud aina õnnelikumaks. Tõe rääkimisega saavutad märgatavalt enam kui vassides.

KAKSIKUD Tead, et keegi on tõde moonutanud. Nüüd on sinu valik, kas teed selle avalikuks või jätad enda teada. Pead kaaluma, kuna see mõjutab paljude elu.

VÄHK Võid olla väliselt enesekindel ja rahulik, kuid samas tunned hirmu. Tunned, et pead tegelema oma sisemiste deemonitega, et need ei ilmutaks end valel ajal ja vales kohas.

LÕVI Võid olla ajajärgus, kus sinu emotsioonid pendeldavad edasi-tagasi. Kui järgid oma emotsioone, siis leiad parima aja, mil saad neid näidata.

NEITSI Oled õnnelik ja vihane ühekorraga. Keskendud siiski õnnelik olemisele, sest vihasena olles võid hakata väga tigedaid kratte külge tõmbama.

KAALUD Oled oma keskkonnas praegu nagu valedetektor ja sõelud välja kõik selle, mis on ebaaus. Ole valmis, et keegi neist valelikest püüab sinu mainet hävitada.

SKORPION Vastutad kõige selle eest, mis sinu elus aset leiab. Elu võib tunda ärritav ja kurnav, kuid kõik on mööduv. Võimalik, et oled väikese karastuse ära teeninud.

AMBUR Kui oled oma pahameelt pikka aega enda sees hoidnud, siis nüüd lahvatab see nagu vulkaan. Kõik varjus olnu jõuab pinnale.

KALJUKITS Loobud ühte asja sekkumast, kuna sinu silmis on see mõttetuks muutunud. Sind püütakse ikka agaralt kaasa tõmmata, kuid seisad oma arusaama eest kindlalt.

VEEVALAJA Sissetallatud rajalt on raske kõrvale astuda. Otsid uut motivatsiooni, kuid praegu tundub kõik stagnatsioonis olevat.

KALAD Tunned, et oled küllalt endast jaganud ja tahad nüüd kõike endale hoida. Seda eriti veel siis, kui varem sinu poolt välja antu on kellegi teise käes kannatada saanud.

Seotud lood
    06.12.2014 09.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto