Sisukord
Sport
Postimees
08.12.2014
Eesti dilbert India uputab laevakaitsjaid bürokraatiasse male Horoskoop palju õnne Mälumäng Jukose eksmänedžer: Vene riigiadvokaadid töötavad ainult uurimise huvides Nõiaring riigi laguneva kinnisvara ümber tagakülg Päkapikk tegi Tartus tasakaalutrikke Eurosaadikud proovivad aidata Eesti lühiuudised Tuleviku valitsusjokker – noorteminister? Majandus Ukrainlaste edu innustaks venelasi Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Inimesed on muutusteks valmis Pimendamine, terror ja sularaha puudus Majanduse lühiuudised Välismaa Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Iisraeli ajakirjaniku sõnul pagevad palestiinlased lahenduse eest Välismaa lühiuudised USAd ähvardab taas valitsuse tööseisak Arvamus Juhtkiri: riigi kinnisvara vajab inventuuri Jüri Vendik: Putini pleenumiläkitus Illimar Leppik von Wirén: Rootsi patiseis Postimees 1915. aastal Lugeja kiri: «pärast seda» ei ole «selle pärast», aga miks ka mitte Mart Luik: Reformierakond 2.0 Ott Lumi: Ratsionalistid ja inkrementalistid - meie elu yin ja yang Sport Pärnu alistas Tartu Bigbanki ja tõusis Selveriga liidrikohta jagama Spordi lühiuudised Kirpu ei oska mõne arvates vehelda, kuid võidab Täna selgub, kellega Eesti mängib Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna MMil 12. koha saanud Aljand: tuleviku jaoks oli tähtis võistlus Imetreener vallutab Klavani abiga tippe Tarbija Kodule jõulutulesid valides uuri kaablit Fotoalbum on jälle moes Arter Üllatusi ette valmistades Tartu Tartlased tundsid häda ja viletsust sõdimatagi Muusikakooli müürid kerkivad Remonditud kirikusaal täitus rahvaga Kõrgetes kingades jalad ei pea valu taluma Püssirohukelder kees ideedest, mis pürivad maailma Nutikas abimees jahimehele ja koerale Jüri Saar Tartu linnavolikogust: bussijaama arutelu ja kaks häirekella Koolid lähevad üle kiibiga õpilaspiletitele Toidukraam jõuab Piirissaarele nagu kingitus Lihase ilu on sportliku vaataja silmades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna

2 min lugemist
Dopingukontroll Sotši olümpial. FOTO: AP/Scanpix

Nii ühtne kui nüüd, pärast Saksamaal linastunud skandaalset dopingufilmi, pole Venemaa ammu olnud. Kõik, alates reasportlastest ja lõpetades dopinguküttidega, sarjavad sakslasi, kes taasalustasid külma sõda, nimetavad filmis nähtut räigeks valeks ning tervitavad spordijuhtide otsust filmi autor Hajo Seppelt vangi panna.

Tellijale Tellijale

Läinud nädalal linastus telekanalis ARD film, kus Venemaa kergejõustiklased räägivad keelatud ainete tarvitamisest ning selgitavad, et süsteem oli riiklik – alajuhid ja Venemaa Antidopingu töötajad vahendanud dopingut ning mätsinud positiivseid proove kinni. Neid olevat suunatud kõrgemalt poolt, valitsuse tasandilt, ja niite võis tõmmata isegi president Vladimir Putin.

Esimestel päevadel valitses Venemaal vaikus, keegi ei soostunud filmis üles kerkinud teemasid kommenteerima, kuid viimastel päevadel on vesi paisu tagant valla pääsenud. Venemaa ajakirjandus on täis Saksamaad ja läänt süüdistavaid artikleid. Välismaa sport taasalustas külma sõda! Provokatsioon! Venemaa peab end kaitsma!

06.12.2014 09.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto