Sisukord
Tartu
Tänane leht
08.12.2014
Eesti dilbert India uputab laevakaitsjaid bürokraatiasse male Horoskoop palju õnne Mälumäng Jukose eksmänedžer: Vene riigiadvokaadid töötavad ainult uurimise huvides Nõiaring riigi laguneva kinnisvara ümber tagakülg Päkapikk tegi Tartus tasakaalutrikke Eurosaadikud proovivad aidata Eesti lühiuudised Tuleviku valitsusjokker – noorteminister? Majandus Ukrainlaste edu innustaks venelasi Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Inimesed on muutusteks valmis Pimendamine, terror ja sularaha puudus Majanduse lühiuudised Välismaa Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Iisraeli ajakirjaniku sõnul pagevad palestiinlased lahenduse eest Välismaa lühiuudised USAd ähvardab taas valitsuse tööseisak Arvamus Juhtkiri: riigi kinnisvara vajab inventuuri Jüri Vendik: Putini pleenumiläkitus Illimar Leppik von Wirén: Rootsi patiseis Postimees 1915. aastal Lugeja kiri: «pärast seda» ei ole «selle pärast», aga miks ka mitte Mart Luik: Reformierakond 2.0 Ott Lumi: Ratsionalistid ja inkrementalistid - meie elu yin ja yang Sport Pärnu alistas Tartu Bigbanki ja tõusis Selveriga liidrikohta jagama Spordi lühiuudised Kirpu ei oska mõne arvates vehelda, kuid võidab Täna selgub, kellega Eesti mängib Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna MMil 12. koha saanud Aljand: tuleviku jaoks oli tähtis võistlus Imetreener vallutab Klavani abiga tippe Tarbija Kodule jõulutulesid valides uuri kaablit Fotoalbum on jälle moes Arter Üllatusi ette valmistades Tartu Tartlased tundsid häda ja viletsust sõdimatagi Muusikakooli müürid kerkivad Remonditud kirikusaal täitus rahvaga Kõrgetes kingades jalad ei pea valu taluma Püssirohukelder kees ideedest, mis pürivad maailma Nutikas abimees jahimehele ja koerale Jüri Saar Tartu linnavolikogust: bussijaama arutelu ja kaks häirekella Koolid lähevad üle kiibiga õpilaspiletitele Toidukraam jõuab Piirissaarele nagu kingitus Lihase ilu on sportliku vaataja silmades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Lihase ilu on sportliku vaataja silmades

5 min lugemist
Pildil kulturist Esta Pilt. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Tartu ülikooli peahoones liigub nõtkel sammul 158 sentimeetri pikkune kõhn naisterahvas, jalas kontskingad, seljas värvilise ruuduga jakk ja seelik, leekivpunased juuksed soengusse sätitud. Tema nimi on Esta Pilt.

Tellijale Tellijale

Pealtnäha õbluke naisterahvas on oma elus kuulnud küll ja veel kommentaare selle kohta, et on liiga lihaseline ja mehelik. Intervjuu ajal talle peale vaadates ei saa kohe arugi, et Pilt midagi muud kui naiselik oleks. Teisalt, kui temaga pikemalt vestelda, rändab pilk õlgadele, mis on võibolla laiemad, kui nii väikesel ja peenikesel naisel peaksid olema.

Muu ei reeda tema juures seda, et ta tegeleb physique’iga ehk alaga, mis pole päris kulturism, kuid on sellele väga lähedal. See hõlmab endas lihaste kasvatamist ja jõutreeninguid. «Kulturismi ja fitnessi liidu alla ongi praegu tekkinud hästi palju erinevaid kategooriaid. Kui mina tegelema hakkasin, siis oligi ainult meeste ja naiste kulturism ning fitness,» meenutab Pilt.

06.12.2014 09.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto