Sisukord
Eesti
Postimees
08.12.2014
Eesti dilbert India uputab laevakaitsjaid bürokraatiasse male Horoskoop palju õnne Mälumäng Jukose eksmänedžer: Vene riigiadvokaadid töötavad ainult uurimise huvides Nõiaring riigi laguneva kinnisvara ümber tagakülg Päkapikk tegi Tartus tasakaalutrikke Eurosaadikud proovivad aidata Eesti lühiuudised Tuleviku valitsusjokker – noorteminister? Majandus Ukrainlaste edu innustaks venelasi Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Inimesed on muutusteks valmis Pimendamine, terror ja sularaha puudus Majanduse lühiuudised Välismaa Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Iisraeli ajakirjaniku sõnul pagevad palestiinlased lahenduse eest Välismaa lühiuudised USAd ähvardab taas valitsuse tööseisak Arvamus Juhtkiri: riigi kinnisvara vajab inventuuri Jüri Vendik: Putini pleenumiläkitus Illimar Leppik von Wirén: Rootsi patiseis Postimees 1915. aastal Lugeja kiri: «pärast seda» ei ole «selle pärast», aga miks ka mitte Mart Luik: Reformierakond 2.0 Ott Lumi: Ratsionalistid ja inkrementalistid - meie elu yin ja yang Sport Pärnu alistas Tartu Bigbanki ja tõusis Selveriga liidrikohta jagama Spordi lühiuudised Kirpu ei oska mõne arvates vehelda, kuid võidab Täna selgub, kellega Eesti mängib Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna MMil 12. koha saanud Aljand: tuleviku jaoks oli tähtis võistlus Imetreener vallutab Klavani abiga tippe Tarbija Kodule jõulutulesid valides uuri kaablit Fotoalbum on jälle moes Arter Üllatusi ette valmistades Tartu Tartlased tundsid häda ja viletsust sõdimatagi Muusikakooli müürid kerkivad Remonditud kirikusaal täitus rahvaga Kõrgetes kingades jalad ei pea valu taluma Püssirohukelder kees ideedest, mis pürivad maailma Nutikas abimees jahimehele ja koerale Jüri Saar Tartu linnavolikogust: bussijaama arutelu ja kaks häirekella Koolid lähevad üle kiibiga õpilaspiletitele Toidukraam jõuab Piirissaarele nagu kingitus Lihase ilu on sportliku vaataja silmades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Eurosaadikud proovivad aidata

1 min lugemist

Ligi kuu aega tagasi teatasid Eesti eurosaadikud, et esitavad Euroopa Liidu välispoliitikajuhile pöördumise, milles paluvad kohtumistel Indiaga laevakaitsjate teema tõstatada. Tunne Kelami sõnul koostas lisaks temale pöördumise ka tol ajal värskelt europarlamenti suundunud Urmas Paet, kelle kirjas esitatud andmed olid aga aegunud.

Tellijale Tellijale

«Kui olin oma teksti valmis saanud, sain teada, et Urmas Paet kavatseb ka Federica Mogherinile kirja saata. Ta saatis oma teksti allkirjastamiseks. Ma vaatasin, et andmed, mis ta ilmselt välisministeeriumist oli võtnud, olid vananenud. Seal polnud olulist muutust ehk kohtuotsust, mis nad (laevakaitsjad – T. R.) süüdistustest vabastas. Ta võttis mu teksti arvesse ja minu teada saatis ta selle edasi,» lausus Kelam.

Küsimusele, kuidas on võimalik, et Paet polnud teadlik juulis tehtud kohtuotsusest, vastas Kelam: «Ma ei võtaks seda nii drastiliselt. Välisministril on palju asju ajada. Ilmselt ta võttis välisministeeriumist andmed. Võib juhtuda, et need pole nii tähtsad poliitilised sündmused, mida iga päev jälgitakse.»

06.12.2014 09.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto