Sisukord
Korvpall
Postimees
08.12.2014
Eesti dilbert India uputab laevakaitsjaid bürokraatiasse male Horoskoop palju õnne Mälumäng Jukose eksmänedžer: Vene riigiadvokaadid töötavad ainult uurimise huvides Nõiaring riigi laguneva kinnisvara ümber tagakülg Päkapikk tegi Tartus tasakaalutrikke Eurosaadikud proovivad aidata Eesti lühiuudised Tuleviku valitsusjokker – noorteminister? Majandus Ukrainlaste edu innustaks venelasi Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Inimesed on muutusteks valmis Pimendamine, terror ja sularaha puudus Majanduse lühiuudised Välismaa Ukrainalt oodatakse hüpet kuristikku Iisraeli ajakirjaniku sõnul pagevad palestiinlased lahenduse eest Välismaa lühiuudised USAd ähvardab taas valitsuse tööseisak Arvamus Juhtkiri: riigi kinnisvara vajab inventuuri Jüri Vendik: Putini pleenumiläkitus Illimar Leppik von Wirén: Rootsi patiseis Postimees 1915. aastal Lugeja kiri: «pärast seda» ei ole «selle pärast», aga miks ka mitte Mart Luik: Reformierakond 2.0 Ott Lumi: Ratsionalistid ja inkrementalistid - meie elu yin ja yang Sport Pärnu alistas Tartu Bigbanki ja tõusis Selveriga liidrikohta jagama Spordi lühiuudised Kirpu ei oska mõne arvates vehelda, kuid võidab Täna selgub, kellega Eesti mängib Venemaa ähvardab dopingufilmi autori vangi panna MMil 12. koha saanud Aljand: tuleviku jaoks oli tähtis võistlus Imetreener vallutab Klavani abiga tippe Tarbija Kodule jõulutulesid valides uuri kaablit Fotoalbum on jälle moes Arter Üllatusi ette valmistades Tartu Tartlased tundsid häda ja viletsust sõdimatagi Muusikakooli müürid kerkivad Remonditud kirikusaal täitus rahvaga Kõrgetes kingades jalad ei pea valu taluma Püssirohukelder kees ideedest, mis pürivad maailma Nutikas abimees jahimehele ja koerale Jüri Saar Tartu linnavolikogust: bussijaama arutelu ja kaks häirekella Koolid lähevad üle kiibiga õpilaspiletitele Toidukraam jõuab Piirissaarele nagu kingitus Lihase ilu on sportliku vaataja silmades Meelelahutus Koomiks Sudoku

Täna selgub, kellega Eesti mängib

1 min lugemist
Tiit Sokk. FOTO: Nuevoalcarria

KORVPALL. Täna kell 17.30 loositakse Pariisi lähedal Disneylandis 2015. aasta korvpalli EMi alagruppide koosseisud. Juba praegu on teada, et Eesti kuulub ühte alagruppi Lätiga ja mängud peetakse 5.–11. septembrini Riias.

Tellijale Tellijale

Meeskonnad on loosimise ajaks jagatud kuude tugevusgruppi ning Eesti kuulub nõrgimasse seltskonda koos Hollandi, Venemaa ja Islandiga. Seega sellest kolmikust me endale vastast ei saa. Kindel on ka see, et tugevamast grupist ei kohtu Eesti Prantsusmaa ja Horvaatiaga, kuna need riigid on ise alagruppide korraldajad. Seega jäävad tugevamast grupist valikusse vaid Hispaania ja Leedu.

Valik on väike ka teisest grupist, kus Sloveenia on valitud juba Horvaatia kaaslaseks ning Soome mängib Prantsusmaal. Seega jäävad üle Ukraina ja Serbia. Kolmas tugevusgrupp on see, kuhu kuulub Läti, seega ei tule Eesti vastaseks ka Kreeka, Türgi ega Bosnia.

06.12.2014 09.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto