Sisukord
Eesti
Tänane leht
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast

6 min lugemist
Tallinna reisisadama lähistel asunud kuriteokoht vanas laohoones, kus nüüd elavad kodutud. FOTO: Kohtutoimik

Üks viimaste aastate jõhkramaid kuritegusid sai kiire ja märkamatu kohtulahendi – Soome turistilt plekikääridega kõrvad peast lõiganud narkomaanist retsidivist istub järgmised kuus aastat Rootsi kardinate taga.

Tellijale Tellijale

Soome praeguse töövõimetuspensionäri Tero Tapaniga (44) toimunust saaks musta süžeega tõsielufilmi. Just siis, kui tundus, et enam ei saa tema elus asjad rohkem halvemaks minna, oli saatusel talle mõni veel hullem käik varuks. Ja nii mitu korda järjest.

2013. aastal leidis Tero Tapani elus aset palju halbu sündmusi, et mõnele ei jagu neid sellisel hulgal kogu eluks. Esmalt jättis naine Tero Tapani maha. Naise lahkumine viis taluniku ametit pidanud mehe püsivasse depressiooni ning talle kirjutati välja rahustid.

Seejärel põles augusti alguses maha mehe Kotka lähistel asuv talupidamine koos suure osa koduloomadega. See suurendas mehe depressiooni veelgi. Masendunud Tero Tapani otsustas, et kodus nukrutsemise asemel tuleb tal minna Euroopat avastama. Mees istus 17. augusti hommikul Helsingis Tallinki reisilaevale ja sõitis Eestisse. Tagasipiletit tal polnud.

08.12.2014 10.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto