Sisukord
Eesti
Postimees
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Oled äärmiselt praktiliselt meelestatud kõige selle suhtes, mis puudutab rahaasju. Mingist materiaalsest asjast on äärmiselt raske loobuda.

SÕNN Teed ilma oma põikpäisusega ja sind saadab edu. Sa ei oota, mis juhtub, vaid käivitad protsessi ise, olles valmis minema kasvõi läbi seina.

KAKSIKUD Oled abivalmis ja hooliv, kuid samas tundlik. Tunned kohe ära, kui keegi tahab sind oma negatiivsetel eesmärkidel ära kasutada.

VÄHK Kirge on küllaga ja jääb veel ülegi. Seda eriti siis, kui oled uue suhte alguses. Pikaajalises suhtes olijad aga jõuavad uuele emotsionaalsele tasemele.

LÕVI Sisemise ja välimise suur vastuolu paneb pea ringi käima. Tahad ühte ja liigud selle suunas, kuid siis tuleb takistus ja leiad end hoopis teises suunas liikumas.

NEITSI Mingi armusuhe võib olla jahenenud, teine aga muutunud kuumemaks. Tunnetad kohe ära, kas partner on sinuga samal lainepikkusel või on üks teisest aeglasem.

KAALUD Oled ärgas ja loov ning lased oma huumorimeelel särada. Inimesed oskavad sinu seltskonnast rõõmu tunda ja neid võivad tabada inspiratsioonipuhangud.

SKORPION Esimene reaktsioon on kõige õigem ja parem. Kui tunned, et sulle mingi olukord ei meeldi või sul on kellegagi raske suhelda, siis hoia oma vaimu ja tagane.

AMBUR Pead turvavöö kinnitama, sest elu võib sind paisata üsna kummalisele teele. Seal leidub nii siledaid kui ka otse viivaid lõike, kuid enamik on siiski käänulised ja künkalised.

KALJUKITS Oled avatud ja suhtled agaralt, kuid väsid kiiresti. Siis tahad peitu pugeda ja omaette olla. Emotsioonide skaala ulatub väga madalatest emotsioonidest ülikõrgeteni.

VEEVALAJA Elu pakub selliseid elamusi, nagu tavaliselt tuleb ette filmides ja raamatutes. Vaatad end kõrvalt ja märkad, et tegutsedki nagu mõni seiklusromaani tegelane.

KALAD Sinu sügavuses peituv negatiivne ja koletislik mina annab endast märku. Sa ei taha talle otsa vaadata, kuid pead. Võta julgus kokku ja tunnista endale, et sa pole ingel.

Seotud lood
    08.12.2014 10.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto