K, 29.06.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Oled äärmiselt praktiliselt meelestatud kõige selle suhtes, mis puudutab rahaasju. Mingist materiaalsest asjast on äärmiselt raske loobuda.

SÕNN Teed ilma oma põikpäisusega ja sind saadab edu. Sa ei oota, mis juhtub, vaid käivitad protsessi ise, olles valmis minema kasvõi läbi seina.

KAKSIKUD Oled abivalmis ja hooliv, kuid samas tundlik. Tunned kohe ära, kui keegi tahab sind oma negatiivsetel eesmärkidel ära kasutada.

VÄHK Kirge on küllaga ja jääb veel ülegi. Seda eriti siis, kui oled uue suhte alguses. Pikaajalises suhtes olijad aga jõuavad uuele emotsionaalsele tasemele.

LÕVI Sisemise ja välimise suur vastuolu paneb pea ringi käima. Tahad ühte ja liigud selle suunas, kuid siis tuleb takistus ja leiad end hoopis teises suunas liikumas.

NEITSI Mingi armusuhe võib olla jahenenud, teine aga muutunud kuumemaks. Tunnetad kohe ära, kas partner on sinuga samal lainepikkusel või on üks teisest aeglasem.

KAALUD Oled ärgas ja loov ning lased oma huumorimeelel särada. Inimesed oskavad sinu seltskonnast rõõmu tunda ja neid võivad tabada inspiratsioonipuhangud.

SKORPION Esimene reaktsioon on kõige õigem ja parem. Kui tunned, et sulle mingi olukord ei meeldi või sul on kellegagi raske suhelda, siis hoia oma vaimu ja tagane.

AMBUR Pead turvavöö kinnitama, sest elu võib sind paisata üsna kummalisele teele. Seal leidub nii siledaid kui ka otse viivaid lõike, kuid enamik on siiski käänulised ja künkalised.

KALJUKITS Oled avatud ja suhtled agaralt, kuid väsid kiiresti. Siis tahad peitu pugeda ja omaette olla. Emotsioonide skaala ulatub väga madalatest emotsioonidest ülikõrgeteni.

VEEVALAJA Elu pakub selliseid elamusi, nagu tavaliselt tuleb ette filmides ja raamatutes. Vaatad end kõrvalt ja märkad, et tegutsedki nagu mõni seiklusromaani tegelane.

KALAD Sinu sügavuses peituv negatiivne ja koletislik mina annab endast märku. Sa ei taha talle otsa vaadata, kuid pead. Võta julgus kokku ja tunnista endale, et sa pole ingel.

Tagasi üles