Sisukord
Tartu
Postimees
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu

3 min lugemist
Sirje Potisepp. FOTO: PP

Tartumaal tegutsevad mitmed toidutööstusettevõtted, mille käekäigule tasub igal eestimaalasel kaasa elada.

Tellijale Tellijale

Eesti üks suurimaid kohalikke piimatööstusettevõtteid Valio on kindlasti Eesti inimestele poelettidelt tuttav ning nende tooted on Eesti parima toiduaine konkursil alati tiitleid saanud ja äramärkimist leidnud. Ilmselt ei vaja tutvustamist ka Eesti vanim ja suurim joogitootja A. Le Coq, mis on kuus aastat järjest valitud Eesti toiduainetööstuse kõige konkurentsivõimelisemaks ettevõtteks.

Tartus asub ka jahu, makarone, jahusegusid ja teisi teraviljasaadusi tootev Baltikumi suurim teraviljaveski Tartu Mill, mida tunnustati 2013. aastal EASi ettevõtlusauhinnaga kui parimat eksportööri. Paljudele Tartumaa inimestele annavad tööd ka sellised tunnustatud toidutootjad nagu Nõo lihatööstus, Salvest, Rõngu Mahl ja paljud teised.

08.12.2014 10.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto