Sisukord
Tartu
Postimees
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud

2 min lugemist
Tartu linnas tegutsev Naerumaa lastesõim aadressil Õpetaja 10 vajab toetust, et taastada vanal aknad, aknaluugid ja teha korda fassaad. FOTO: Kalev Saar

Kuigi Tartu eralastehoiud on lastehoiukohtade loomist puudutavas pöördumises heitnud linnavalitsusele ette, et linn maksab tervise- ja päästeameti trahve, selmet lasteaedu remontida, kinnitavad mõlemad ametid, et tegelikult probleeme pole.

Tellijale Tellijale

Terviseameti vaneminspektor Urve Eek sõnas, et Tartu lasteaedades on olukord aasta-aastalt paranenud ning viimase aasta jooksul ametil Tartu lasteaedadele ühtegi ettekirjutust tehtud ei ole.

Samas on lasteasutustele kehtestatud tervisekaitsenõuetes sees klausel, mis annab vanadele lasteaedadele mõningate nõuete täitmiseks aega 2030. aastani. Olulisim mööndus puudutab laste arvu vastavusse viimist põranda pindalaga: igal lapsel peaks olema rühmas mängu- ja magamisruumiks kokku neli ruutmeetrit.

08.12.2014 10.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto