Sisukord
Tarbija
Postimees
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus

2 min lugemist
Suhtlusrakendus mõjub minimalistlikult ja väga värskendavalt. FOTO: Wire

«Skype loodi enam kui kümme aastat tagasi ja selle ajaga on palju muutunud. Oleme tasuta kõnedega harjunud, aeg on luua parim võimalik suhtlustööriist, mis oleks nii nägus kui ka kasulik,» ütles Janus Friis möödunud nädalal Wire’t esitledes.

Tellijale Tellijale

TechCrunchi vahendusel vihjas Friis, et kuigi Skype on juhtivaid kommunikatsiooniteenuseid, siis selle kasutamisel on paraku probleeme kõnekvaliteedi ja erinevate seadmete vahel sünkroniseerimisega. Sellest, et Skype on hakanud ajale jalgu jääma, annab omamoodi tunnistust ka seik, et Microsoftis Skype’i arendav meeskond on loonud videosõnumite saatmiseks eraldi rakenduse Skype Qik.

Janus Friis on Skype’i üks asutajatest, lisaks talle kuulub Wire’ meeskonda Apple’i, Nokia, Microsofti ja Skype’i taustaga inimesi. Näiteks kuulub sinna ka Priidu Zilmer, kes on Wire’s tootedisaineri ametikohal, olles varasemalt sarnast rolli täitnud Skype’is.

08.12.2014 10.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto