T, 4.10.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

tagakülg

Postimees
tagakülg
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments
Skulptuur «Väike merineitsi».
Skulptuur «Väike merineitsi». Foto: Erakogu

Vene erootikatäht tahab Haapsalu promenaadile oma skulptuuri

Venemaa meediakanalid kirjutavad, et peagi püstitatakse Haapsalu promenaadi äärde skulptuur «Väike merineitsi», mille modell oli erootikatäht Katya Sambuca. Pronksist kuju tuleks 1,25 meetrit kõrge ja kaaluks ligikaudu 79 kilogrammi.

Hiljuti ostis Sambuca Haapsalu vanalinna katusekorteri. Linnapea Urmas Sukles ütles, et on Sambucaga põgusalt kohtunud, kuid võimalus, et erootikatähe skulptuur promenaadile tuleks, on tema sõnul kaduvväike. postimees.ee

Duran Durani boss kiitis Maarja Nuuti

Maailmakuulsa kultusbändi Duran Duran liider ja laulja Simon Le Bon jagas oma Twitteri kontol siirast vaimustust viiuldaja ja laulja Maarja Nuudi üle. Le Bon ütles, et Nuudi laul «Üts pruut» võiks olla kas päeva, nädala või lausa kuu laul. «Kui inglid laulavad, siis kõlavad nad ilmselt just nii,» oli muusik vaimustuses. «Või siis on lume laulul selline kõla.»

Nuut möönis, et see vahejuhtum on kindlasti efektiivseim reklaamikampaania ning kuigi nädalavahetusel kogunes SoundCloudis ööpäeva jooksul pea 30 000 kuulamist, on temal lihtsalt hea meel, kui muusika on kellelegi korda läinud. Sakala

Täna: postimees.ee

vahendab kohtust, milline otsus tuleb Neinar Seli süüasjas.

Homme Postimehes

Terviseküljel uuritakse, miks mõnel inimesel käed ja jalad pidevalt külmetavad.

Tagasi üles