Sisukord
Eesti
Postimees
09.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne Eesti lühiuudised Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad Nõmme korterid on kõige odavamad Väidetav peksja on ekspertiisi järgi süüdiv Lahkeid annetajaid on SDEs peale Ossinovskigi Kihnu sai vahva sadamahoone Abi sotsidele tuleb papa Ossinovski vahendusel Venemaalt Vene teleinimesed ootavad uuelt kanalilt järjepidevust Kodutu lõikas soomlasel kõrvad peast Majandus Raport: Eesti pensionäride hulgas on vaeseid suhteliselt vähe Majanduse lühiuudised Piimafarmid läksid lehmade toidulaua kallale Välismaa Euroopa püüab Türgit enda poole tirida Arvamus Kõva sõna Artemi Troitski: vaenulikud hääled Mart Nutt: mis riigis me sündisime? Postimees 1900. aastal Jüri Heinla ja Mehis Sihvart: tulevikus kehtib seadus siis, kui ta on pilves Vreni Veskimägi: kas Eesti vajab LNG terminali? Juhtkiri: taat ja telekanal Argo Ideon: ükskõik Sport Spordi lühiuudised Kirsipuu: Eesti ratturid pole dopingudoktoriga seotud Eesti suur võimalus – loos tõi soodsa alagrupi Kas Norra ülevõim tapab suusatamise? Tarbija Wire – uus minimalistlik suhtlusrakendus Sony jätkuvalt küberrünnakute ohver Tartu Sirje Potisepp: Tartumaa tööstused väärivad tarbija poolehoidu Lagunevad lasteaiahooned sunnivad valusaid valikuid tegema Tartu lasteaiad on ettekirjutused täitnud Tartu vajab juurde kümmekond bussi Jõulupuude hinnad pole tõusnud Teatriarvustus. On nostalgialaine Tartu peal Jüri Kõre: üürieluase – kellele ja milleks? Arg ja ettevaatlik sinikael elab Tartu linnas kui julge hunt Meelelahutus Koomiks Sudoku

Politsei võib vormi külge saada mikrokaamerad

2 min lugemist
Politsei uue töövormi näidised. Vihmakomplekt FOTO: PPA

Eesti politsei arendab välja uut politseivormi, kaalutud on ka nende külge mikrokaamerate paigaldamist, kuid ühtegi otsust veel langetatud ei ole. Nutikat tehnikat arendatakse korrakaitsjate jaoks välja aga muukski otstarbeks.

Tellijale Tellijale

Ameerika Ühendriikides kasutatakse politseinike vormi küljes mikrokaameraid mitmes linnas. Pärast tulistamist Fergusonis tegi president Barack Obama ettepaneku hankida need kokku 50 000 korrakaitsjale. Ka Soome politseiameti peadirektor Mikko Paatero on ajakirjanduses öelnud, et nende kasutamiselevõttu võiks kaaluda.

Politsei- ja piirivalveameti (PPA) juhtiv korrakaitseametnik Jaak Kiviste märkis, et Eesti politsei kasutab praegugi oma töös videokaameraid, näiteks liiklusjärelevalves.

08.12.2014 10.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto