Sisukord
Eesti
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Tunned kergendustunnet, et mingi jama läbi sai. Sa ei mõista, kuidas inimesed saavad nii juhmid olla ja kogu aeg kättemaksu tasandil elada.

SÕNN Ajad taga nii õigust kui ka õiglust. Oled heldekäeline nende suhtes, kes on seda ka sinu suhtes. Vajadusel oled šarmantne ja kuum.

KAKSIKUD Põikpäisus ja enesekindlus? Ei olegi halvim kombinatsioon, kui oled leidnud endale uue väljakutse, kus pead paljudele midagi tõestama.

VÄHK Lõdvestud ja naudid elu just sellisena, nagu see sulle end ilmutab. Kasutad praegust aega uute kontaktide loomiseks, sest kõik kulgeb libedalt.

LÕVI Teed mingist asjast kokkuvõtte ja analüüsid juhtunut detailselt. Kui mingi asi on vastukarva, lased kriitika käiku, ja õigesti teed.

NEITSI Sind võidakse tõmmata intriigidesse, millest osa on eraelulised, osa aga poliitilised. Viimased on isegi ohtlikumad, kuna nendega on seotud rohkem inimesi.

KAALUD Aeg on väga sobiv armueluks ja teineteise kaissu pugemiseks. Ette võib tulla mõningaid kõhklushetki, kuid need ei takista naudinguid.

SKORPION Elu koomilise poole nägemiseks peab mõnevõrra intuitsiooni rakendama. Sõelud inimesed ja nende tekitatud olukorrad läbi oma filtri.

AMBUR Suhted kaasinimestega on kas põrgu põhjas või ingellikus taevas. Mõlemad on kurnavad äärmused. Sind ei ole võimalik oma pilli järgi tantsima panna.

KALJUKITS Tead intuitiivselt õiget vastust ja hämmastad sellega neid, kes alles segaduses ekslevad. Kui enamik inimestest ei kuula oma sisetunnet, siis sina teed seda.

VEEVALAJA Saladused purskuvad pinnale ning sa ei saa neid enam vaka alla tagasi toppida. Ära karda, et sinu maine kahjustada saab. Pigem teeb avalikuks tulnu sind huvitavaks.

KALAD Pime aeg võib närvidele käia, kuid kui leiad endale mingi huvitava tegevuse, ei tundu kõik trööstitu. Oled juht just siis, kui vaja, kuid oled ka nõus alluma.

Seotud lood
    09.12.2014 11.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto