Sisukord
Jalgratas
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele

3 min lugemist
Ekstreemspordikeskuses saab õige pea teha tõsist olümpiasporti, näiteks BMX-krossi. FOTO: Foto:Reuters/Scanpix

Kui Tallinna külje alla Peetri külla plaanitav Euroopa suurim elamusspordikeskus tuleval aastal valmis saab, on tehtud midagi suurt ja sotsiaalset. «Pakume noortele alternatiivi. Kui nad ei taha tegeleda traditsiooniliste spordialadega või kaubanduskeskuses hängida, saavad tulla ja tegeleda millegi põnevaga,» selgitas projekti «isa» Mait Meriloo.

Tellijale Tellijale

Idee keskusest, kus saaks sõita rula ja tõukeka ja BMX-rattaga ning kus oleks trikkide õppimiseks poroloonbasseinid ja batuudid, sündis viis aastat tagasi. Lõpuks saadi kõik paberid joonde, Rae vallavalitsus väljastas ehitusloa ning EAS ja siseministeerium eraldavad 3,2 miljonit eurot. Ülejäänud osa kaetakse omafinantseeringuga, kokku maksab keskus ligikaudu 4 miljonit. Kopp lüüakse maasse tuleva aasta alguses ning juba augustis saavad ekstreemsportlased sõiduvahenditele hoogu anda.

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto