Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Paabeli raamatukogu raamatukogus

Jõulukuu raamatunädal rahvusraamatukogu fuajees. FOTO: Peeter Langovits

 

Reedel arutletakse Eesti Rahvusraamatukogus kirjanduse üle, sest taas on toimumas Paabeli Raamatukogu, mis tänavu kannab alapealkirja «Kirjanduse piirid, raamatute raamid».

 

 

Tellijale Tellijale

Keskpäeval algaval kirjandusfoorumil räägib Priit Kruus uue lugeja minapildist, järgneb Maarja Vaino mõtisklus kirjanduse ja näituse seostest, Asko Künnap vaatleb, kuidas lugev kujundaja kujundab lugeja, ning Maarja Kalmet aga jagab kuulajatega mõtteid dokumentaal- ja ilukirjanduse sümbioosist. 

Pärastlõunases vööndis räägib Igor Kotjuh tänapäeva kirjanduse võimalustest sotsiaalmeedias. Jan Kaus kõneleb filmi ja kirjanduse suhetest ettekandes «Valgelt paberilt valgele linale». Ene Paaver arutleb teatris toimuva üle, fookus on teatritekstitalgutel ehk kollektiivsel tekstiloomel.  Kaupo Meieli ettekanne kannab aga pealkirja «Lausa tõuseb laulu ilu, oh, mu baby, baby, baby».

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto