Sisukord
Tartu
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse

2 min lugemist
Harri Orro (vasakul) ja Tõnu Rammi hoiavad vanad Zilid töökorras, sest nagu elu näitab, kuluvad needki autod päästetöödel marjaks ära. FOTO: Margus Ansu

Kui ise end ei aita, ei aita keegi, leiavad tegusad Laeva mehed Harri Orro ja Tõnu Rammi, kes veavad eest vabatahtlikku päästeüksust. Nende ettevõtlikkust hindab kõrgelt ka kohalik rahvas.

Tellijale Tellijale

Tartust 26 kilomeetri kaugusel asuv Laeva küla on võrreldes maakonna kaugemate paikadega suhteliselt lähedal. Häda korral Emajõelinnast abi oodates tundub aeg aga lõputult pikk. Tabivere komando on küll lähemal, ent Laeva toob sealt kurviline kruusatee ning sõit võib kesta kauemgi.

Need mehed on kogu aeg kohapeal olemas, nende peale saab loota, märkis vallavanem Kalev Kurs. Ta lisas, et eelkõige tunnevad end tänu vabatahtlikele turvalisemalt kohalikud puiduettevõtted, aga ka kõik elanikud. Omavalitsus annab päästjaile rahalist toetust.

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto