Sisukord
Tartu
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu

1 min lugemist
Ahhaa teaduskeskuses toimus suurperede jõulupidu. FOTO: KRISTJAN TEEDEMA/PM/SCANPIX BALTICS

«Kellel käivad päkapikud – käsi püsti!» hüüdis linnapea Urmas Klaas üle rahvamassi. Pea kõik lapsed tõstsid käe. Klaasi sõnul tulid eile õhtul linnavalitsuse päkapikud lastele külla ning tõid kingituseks kommikotte ja roosasid käepaelasid – viimased tähendavad, et kõikidele olid Ahhaa teaduskeskuse näitused ja atraktsioonid valla.

Tellijale Tellijale

Teaduskeskuse esindaja Mathis Bogens on tänulik, et linnavalitsus võttis nõuks korraldada suurperede jõulupeo just nende majas. «Meie eesmärk on see, et iga inimene, olenemata sotsiaalsest taustast, sellest, kust ta pärit on, jõuaks Ahhaasse,» sõnas ta.

Bogensil on kahju perekondadest, kellel pole võimalik teaduskeskust raha- või ajapuuduse tõttu külastada. Ta lootis, et jõulupeol käinud pered jäid peo ja teaduskeskusega rahule.

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto