Sisukord
Eesti
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad

3 min lugemist
Indrek Saar. FOTO: Toomas Tatar / Postimees

Indrek Saar kinnitab, et Jevgeni Ossinovski suurim väärtus on tema teod haridusministri ja riigikogu liikmena. Need on erakonnale palju kasulikumad kui tema isa annetused.

Tellijale Tellijale

Millest teie valuline reaktsioon, kui eilses Postimehes sotside rahaasjadest kirjutati? Kas sotsid ei tervita seda, kui avatakse teie suuremate rahastajate tausta?

See on absoluutselt teretulnud. Aga see konkreetne lugu polnud ajakirjandus, vaid poliitika. Ja sellele tuleb vastureaktsioon.

Aga mis puudutab rahaasju, siis see, et nendes oleks midagi kahtlast, on äärmiselt ebaloogiline. Kui Oleg Ossinovski raha päritolu oleks kuidagi kahtlane, siis otsiks ta poliitikasse jõudmiseks kõverteid. Siis ei tuleks toetus ametliku annetusena, vaid tuleks otsida ämma kappe ja kilekotte. Teiseks oleks Eesti julgeolekuorganid juba ammu reageerinud, kui raha päritolu oleks hämar.

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto