Sisukord
Tartu
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest

5 min lugemist
Politsei 2014 aasta parim abipolitseinik Jaana Toode. FOTO: MARGUS ANSU/PM/SCANPIX BALTICS

Kui Jaana Toode esmaspäeval oma töökoha uksest siseneb, piisab kolleegidel vaid korraks pilk tõsta, et aru saada, kas Jaana Toode on vahepeal abipolitseinikuna patrullis käinud või mitte. Kui tüdruk särab nagu päike, siis on.

Tellijale Tellijale

Jaana Toode töötab kohtutäituri büroo täitemenetlushaldurina, tema portfellis on karmid dokumendid, mis tähendavad tööd nii võlgnike kui võla sissenõudjatega. Iga toimiku taga on inimene ning üht ja sama mustrit, kuidas nende muresid lahendada, pole olemas.

«Mul on jah need maailma kaks kõige hirmsamat ametit, üks kohtutäituri büroos ja teine politseis,» kommenteerib Jaana Toode ega näi sugugi õnnetu, otse vastupidi.

«Eile just tulin patrullist,» märgib ta särades. «Seekord oli vaikne õhtu.»

Jaana Toode on terve elu Elvas elanud ning teda tuntakse kui ühe väga lugupeetud mehe, piirkonnakonstaabli Andres Toode tütart. Väikesest tüdrukust peale on Jaana tahtnud isa jälgedes käia.

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto