Sisukord
Sport
Postimees
10.12.2014
Eesti dilbert male Horoskoop palju õnne Mälumäng Pressisõbraks valiti Ossip ja -vaenlaseks Seli Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Eesti lühiuudised Tuntud IRLi poliitik sahkerdas uimastisõltlaste ravirahaga Jalavägi saab 44 kaitseinglit Oleg Ossinovski: väited solvavad Komisjon hakkab arutama Ämari kampaaniaklippi Ossinovski teod on rahast väärtuslikumad Inimrööv, ärikonflikt või peretüli? Majandus Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi ISIS teenib päevaga miljoneid Majanduse lühiuudised Kehra paberitootja avas uue liini Nafta hind ei tõuse niipea Välismaa Eesti välistab KAVi ja suurendab osalust Mali missioonil ISIS teenib päevaga miljoneid Rumeenia muudab sõjakoera päästmiseks seadust Välismaa lühiuudised Prantsusmaa artikkel 5 kahtluse alla ei sea Arvamus Postimees 1932: lõvi-kabuhirm Lätis Mari Klein: paneme poed kinni Tõnis Oja: Eesti Energia tuleks tükeldada Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Mart Raudsaar: uusvaimsus uues vabariigis Raul-Allan Kiivet: küsime haigekassalt osa rahast tagasi? Hillar Lauri: Eesti laenuvajaduse debatis kajab vaikus Päeva karikatuur Juhtkiri: Merkel tüürib neljanda ametiaja poole Kultuur Paabeli raamatukogu raamatukogus Sport Spordi lühiuudised Seli end süüdi ei tunne ja kaebab edasi Vägevalt võidelnud Rock kindlustas eurosarjas edasipääsu Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle Ekstreemkeskus: alternatiiv hängimisele ja traditsioonidele Tallinn Tallinn jagab toetust erakondliku kuuluvuse alusel Tarbija Paljudel külmetavad käed ka soojas Tartu Laeva mehed puhuvad päästetööle taas hoo sisse Allveefotograafiast ja uusvaimsusest Suurpered pidasid Ahhaa teaduskeskuses jõulupidu Tartu uued rattateed seovad kesklinna äärelinnaga Paar kraadi võib maksta medali Tartlase juubel. Enn Sellik 60 Uskumatud lood ilusa patsiga konstaablitütrest Meelelahutus Koomiks Sudoku

Peep Pahv: poliitmängurite võit spordi üle

2 min lugemist
Postimehe sporditoimetuse juht Peep Pahv FOTO: Andres Haabu

IRLi poliitikutel oli eile pidupäev – Harju maakohtu otsus, et Neinar Seli on süüdi korruptsioonis, oli nende poliitiliste mängude topeltvõit! Esiteks vormistati lõplikult endale punkt tollesama kurikuulsa hääletusega alanud võtte eest. Teiseks aga seati sellesama võtte vastu võideldes kehtivaid seadusi rikkunud Seli olukorda, kus tema jätkamine EOK presidendina on muutunud vägagi küsitavaks.

Tellijale Tellijale

Eesti spordi jaoks allapoole vööd lajatatud löögiga võrdväärne võte oli iseenesest lihtne – toonase majandusministri Juhan Partsi suuniste kohaselt Eesti Olümpiakomiteele raha eraldamise vastu hääletanud Tallinna Sadama nõukogu liikmed seadsid üheaegselt nõukogu esimehe ja EOK presidendi toolil istunud Seli seisu, kus olukorra päästmiseks otsustas ta rikkuda kehtivat seadust ja ka ise hääletada. Tõsi, hääletades oli ta ilmselgelt asjast huvitatud pool, kuid kas tal oli mängus ka isiklik kasu? Ei!

09.12.2014 11.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
LOGI SISSE
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto