P, 22.05.2022
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Pime aeg paneb endasse tõmbuma. Õige aeg vigade analüüsiks ja parandamiseks. Samas tegeled tulevikuplaanidega, mis aitavad ambitsioone ellu viia.

SÕNN Keskendud sellele, mis sind mõnda aega on vaevanud ja isegi une röövinud. Kõik ei ole nii hull, kui paistab, kuid mõni asi võib olla arvatust hullem.

KAKSIKUD Tahad maailma rohkem headust ja selle tõttu püüad kõigiga sõber olla. Kuid ka headusel on piir, kui satud vastamisi mesimagusa tegelasega, kes tegelikult on vihkamist täis.

VÄHK Oled ühtäkki äärmiselt otsekohene ega saa ise ka aru, kust see tuleb. Hiljem saad aru, et sinu keskkonnas oligi sellist šokiteraapiat vaja.

LÕVI Kui mängus on emotsioonid, lülitad mõistuse välja ja vastupidi. Jätad üsna kahetise mulje, kuid ei muretse selle pärast.

NEITSI Tahad kontrollida oma elu iga aspekti, kuid see ei õnnestu. Sinu elus on praegu liiga palju lahtiseid otsi, mis tekitavad ootamatusi.

KAALUD Liigud oma elus täispurjes ja naudid iga hetke. Kuna oled paljude teistega võrreldes paremas seisus, siis tahad võimalikult paljusid hädalisi aidata.

SKORPION Millal sinu mõõt täis saab? Vist üsna varsti, sest tunned, kuidas vaimne pinge lausa iga tunniga kasvab. Astu samme, mis aitavad olukorra muuta sind rahuldavaks.

AMBUR Kuuled suurepärast uudist ja tahad seda kõigiga jagada. Ole siiski ettevaatlik, sest on neid, kes ei ole sinuga ühel lainepikkusel ja haaravad kõigest, mis sind kahjustada võiks.

KALJUKITS Lähtud sisetundest ja oled praegu armuasjades ettevaatlik. Seda eriti siis, kui oled mõni aeg tagasi ühe libekeele lõksu langenud.

VEEVALAJA Elu kulgeks nagu tühikäigul ja sul on tunne, et kõik seisab. Võimalik, et oled ise sellise olukorra oma seesmise segadusega külge tõmmanud.

KALAD Võid saada nii suurepärase uudise, et see paneb sul lausa pisarad jooksma. Tegemist on siiski õnnepisaratega. Süda ja meel muutuvad kergeks.

Salvesta lood hiljem lugemiseks!
Minu lood
Eesti uudised
Tallinn
Majandus
Maailm
Arvamus
Sport
Tarbija
Tartu Postimees
Tagasi üles