Sisukord
Eesti
Postimees
12.12.2014
Eesti palju õnne Mälumäng IB ja Euroopa kool Vaida sild lammutatakse? Rahvusvahelise õppekavaga koolid Eestis Elisa ja Marco räägivad vabalt kolme keelt tagakülg Erkki-Sven Tüür näitas oma peidus palet Raplamaal süttis rabas kaks turbaauna Ülestunnistajad ei saa kergemaid karistusi Inimröövis haavata saanud naine pääses haiglast Halb maine jätab varsti taksojuhi tööta Eesti lühiuudised male Palo sõlmis parvlaevalepingu Horoskoop Juba 400 last vajab ingliskeelset haridust Majandus Tallink tellib Turust LNG kiirlaeva Palo sõlmis parvlaevalepingu Majanduse lühiuudised Aafrika vältimine on kaotatud võimalus Välismaa Neli Ida-Ukraina tulevikustsenaariumi Euroopa Parlamendi liikmetele saadeti Leedu presidenti KGBga seostav raamat Belgias avati monument Esimese maailmasõja aegsele jõuluvaherahule Välismaa lühiuudised Porošenko palus Venemaalt riigipiiri sulgemist Arvamus Liina Raju: kolmas laps sünnib armastusest Postimees 1929. aastal Joel Volkov: suurem kui sprotid, müstilisem kui laulupidu Peeter Olesk: arusaadav kaitse Rein Reisberg: venekeelse kanali loomise asemel tuleks tasuta eesti keelt õpetada Mihkel Veiderma: olemegi üksinda jäänud Päeva karikatuur Sport Spordi lühiuudised Hinnang esinemisele Sotšis: mitterahuldav, rahuldav või eeskujulik? Howard Frier: isarollist, korvpallist, Eestist ja poliitikast Kuus kuud jälgimist tõi Vungile elu parima lepingu Imeline tagasitulek soosikute sekka Tarbija Uuesti sündinud Köln Vanima jõuluturu leiad Viinist Tartu Tammekal selgus esialgne koosseis Tantsutuur näitab võluvat liikumist Tantsimine annab teise elu Ihaste uusaastaöö trumpab üle kesklinna Naabri jõukusest rohkem loeb tema rahvus Festivali projektijuht süüdistab galeriisid boikotis Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

1 min lugemist

JÄÄR Üks pidepunkt võib kildudeks puruneda, kuid õnneks on sul kohe uus olemas. Petlik aeg kestab õnneks vaid veidi. Pärast illusioonide purunemist on kõik selgem.

SÕNN Püüa olla avatud kõige suhtes, mis juhtub. Jälgi, kuidas erinevad olukorrad sulle mõjuvad ning kuidas saaksid käituda konstruktiivselt, mitte lõhkuvalt.

KAKSIKUD Võid muutuda nii lõbusaks, et hakkad teistele lausa närvidele käima. Eriti nendele, kes praegu on vaikses ja endasse tõmbunud faasis.

VÄHK Tahad suhtesse rohkem lähedust ja intiimsust ning lased käiku nipid, mis seda andma peaksid. Pead aga tõdema, et partner ei pruugi seda praegu tahta.

LÕVI Oled praeguses talves lõunamaiselt tuline ja see tõttu peavad paljud sinust lugu. Oled masenduses püherdajatele nagu veesõõm janusele.

NEITSI Vajad praegu ühte korralikku seiklust, mis sind stagnatsioonist välja paiskaks. Võtad elu sellisena, nagu see on, ning ei põe eriti tagajärgede pärast.

KAALUD Võid sattuda oma iseloomu negatiivse poole võrku. Näitad välja, kui asjad kulgevad liiga aeglaselt. Võid muutuda kannatamatuks, kuid see kõik läheb kiiresti üle.

SKORPION Väliselt võid paista pisut uimane, kuid see pilt on petlik. Tegelikult suudad teiste energiaid ja tegevust väga hästi tunnetada.

AMBUR Elu on elamiseks, mitte halvale keskendumiseks. Kui emotsioonid muutuvad liiga kuumaks, otsid tegevust, mis neid jahutaks ja auru välja lasta aitaks.

KALJUKITS Elu on nüüd ülimalt põnev, sest oskad leida õiged väljundid. Koged kõike väga intensiivselt. Sa ei karda läbipõlemist, pigem leegi kustumist.

VEEVALAJA Võid sattuda kokku väga lobisemishimulise tüübiga. Kui alguses kuulad naudinguga, siis hiljem kasutad viisakusväljendeid, et temast eemalduda.

KALAD Pead midagi tegema aeglaselt ja tükkhaaval. See teeb sind kannatamatuks, kuid asjadesse süvenemine aitab maha rahuneda ja aeglust õppida.

Seotud lood
    11.12.2014 13.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    LOGI SISSE
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto