Sisukord
Eesti
Tänane leht
13.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne 1312esikülg Eesti lühiuudised Rauterite maaletooja Raadiomaja saab 50 000 euro eest kunsti «Ma olen pahv»-mees Piiriülene raha poliitikas Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Riigi kulukas meelemuutus Ebatavaline kollektsioon tõi valitsusse jõulurahu Majandus Majanduse lühiuudised Paljud helmeid müüvad e-poed on hääbunud Välismaa Poola tunnistab koostööd CIAga Välismaa lühiuudised Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Arvamus Rauterite maaletooja Päeva karikatuur Piiriülene raha poliitikas «Ma olen pahv»-mees Päästeingel ja kriminaal Neeme Korv: nõtke e-riigi umbes torud Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Juhtkiri: avatuseta pole vabadust Daniel Coll: jõulud jõulude ajal Kultuur Loomemajanduse õied Taust-mitte-taust Eesti hiphopi Linna Iff Toob pinge majja Haarav taasavastamine Põlev ajalugu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Sport Spordi lühiuudised Päästeingel ja kriminaal Karikafinaal: Pärnu võimas serv vs TTÜ ühtsus Korvpall on meie mäng! EMi piletid lähevad kui soojad saiad Sportlastele raha! Aga vastutasu? Tarbija Kommentaar: üksinduse õppetunnid Üksiolek kuulub inimeseks olemise juurde AK Põlev ajalugu Haarav taasavastamine Luulehetk – hetk luules Kuidas algajaid pagareid kiusatakse Loomemajanduse õied Vadi on Vadi, siin pole enam midagi teha Aita Andreil, Barbil ja Mihklil inimestega rääkida Eesti hiphopi Linna Iff Mati ja Volli seiklused Vaimutoitu pühadelauale Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Kas ooperifantoom vajab riigi toetust? Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Toob pinge majja Tallinna tramm asus teele Taust-mitte-taust Vaadata tagasi, et minna edasi Jõulukingitus piirivalvele Helge lapsepõlv närustes tingimustes Mihkel Kunnus: kõik noored elumalevasse! Galina Timtšenko: meil oli kaks valikut, Riia või Tallinn Arter Eksklusiivne juhtkiri ETV telejõulumees on tänavu Kersna Horoskoop Arter soovitab Margit Härma: kõige uhkema lakaga isane Pühadeküpsetis Briti moodi Mart Poom: lähen kas või läbi halli kivi Kaks ametit ja kolm last Palju polegi vaja Üks ohuks, teine rohuks, kolmas-neljas hingevõtja Ehi jõulud valgeks! Talvised veinisoovitused Nagu roosamanna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Horoskoop

2 min lugemist

JÄÄR Püüad praegu vältida aega ja energiat nõudvaid tegevusi, sest pimeduse tõttu võid loid olla. Tahad n-ö oma pessa pugeda ja edaspidiseks plaane teha.

SÕNN Hoiad oma elu sulle sobivates raamides, kuid see ei meeldi neile, kes sinult midagi tahavad. Mingi uus väljakutse paneb sind vanu arusaamu ümber hindama.

KAKSIKUD Kas oled emotsionaalselt ebakindel? Võimalik, et püüad seda oma lakkamatu jutuvada taha peita. See aga ei tee sind julgemaks. Võta jänes põuest, küll kõik siis muutub.

VÄHK Jõulueelne aeg on sinu jaoks alati pisut müstiline olnud, kuid tänavu on see eriti. Seda põhjusel, et sind võib tabada loominguline puhang, mida sa ei saa vaka all hoida.

LÕVI Mingid välised sündmused ajavad sind sõna otseses mõttes närvi. Kiire käik vaheldub aeglase jalutamisega. Saad kogemuse, et vastandid tõmbuvad.

NEITSI Tunned tõmmet varjatud ja salalike asjade suunas. Vastassoost isikud panevad sinu südame kiiremini põksuma, kuid ka juhatavad sulle huvitavas suunas.

KAALUD Kas suudad oma kadedust talitseda? Mitte kohe, kuid kui ilmnevad uued asjaolud, siis kaob ka kadedus. Näed, et need asjad ei ole sinu emotsionaalset energiat väärt.

SKORPION Sind tõmbab nagu magnetiga vastassoo poole. Mingis mõttes pistad oma paarilise nahka. See tekitab temas hirmu ning pead tõendama, et sul ei olnud halbu kavatsusi.

AMBUR Sinus astub esile sõdalane. Sa ei vehi küll tapariistaga, kuid su sõnad võivad olla nagu relvad. Lõpptulemus ei ole kindlasti selline, nagu sa ootasid.

KALJUKITS Elad hetkes ja lased elul end kanda. Ootad huviga, kuhu lõpuks välja jõuad. Saavutad edu isegi siis, kui kõik tundub sinu vastu töötavat.

VEEVALAJA Võid tunda lämbumistunnet, kuna sind on liiga paljude ahelatega köidetud. Vabaned sellest siis, kui suudad murda mingi vana emotsionaalse barjääri.

KALAD Kavandad mingit uut vallutust, kuid midagi võib kahe silma vahele jääda. Sulle tundub, et see viib sind vales suunas. Tegelikult jõuad ikkagi sinna, kuhu plaanisid minna.

Seotud lood
    12.12.2014 15.12.2014
    Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
    Logi sisse
    Sul ei ole kontot?
    Loo Postimees konto