P, 26.03.2023
Juhime tähelepanu, et artikkel on rohkem kui viis aastat vana ning kuulub meie arhiivi. Ajakirjandusväljaanne ei uuenda arhiivide sisu, seega võib olla vajalik tutvuda ka uuemate allikatega.

Horoskoop

Postimees
Horoskoop
Facebook Messenger LinkedIn Twitter
Comments

JÄÄR Püüad praegu vältida aega ja energiat nõudvaid tegevusi, sest pimeduse tõttu võid loid olla. Tahad n-ö oma pessa pugeda ja edaspidiseks plaane teha.

SÕNN Hoiad oma elu sulle sobivates raamides, kuid see ei meeldi neile, kes sinult midagi tahavad. Mingi uus väljakutse paneb sind vanu arusaamu ümber hindama.

KAKSIKUD Kas oled emotsionaalselt ebakindel? Võimalik, et püüad seda oma lakkamatu jutuvada taha peita. See aga ei tee sind julgemaks. Võta jänes põuest, küll kõik siis muutub.

VÄHK Jõulueelne aeg on sinu jaoks alati pisut müstiline olnud, kuid tänavu on see eriti. Seda põhjusel, et sind võib tabada loominguline puhang, mida sa ei saa vaka all hoida.

LÕVI Mingid välised sündmused ajavad sind sõna otseses mõttes närvi. Kiire käik vaheldub aeglase jalutamisega. Saad kogemuse, et vastandid tõmbuvad.

NEITSI Tunned tõmmet varjatud ja salalike asjade suunas. Vastassoost isikud panevad sinu südame kiiremini põksuma, kuid ka juhatavad sulle huvitavas suunas.

KAALUD Kas suudad oma kadedust talitseda? Mitte kohe, kuid kui ilmnevad uued asjaolud, siis kaob ka kadedus. Näed, et need asjad ei ole sinu emotsionaalset energiat väärt.

SKORPION Sind tõmbab nagu magnetiga vastassoo poole. Mingis mõttes pistad oma paarilise nahka. See tekitab temas hirmu ning pead tõendama, et sul ei olnud halbu kavatsusi.

AMBUR Sinus astub esile sõdalane. Sa ei vehi küll tapariistaga, kuid su sõnad võivad olla nagu relvad. Lõpptulemus ei ole kindlasti selline, nagu sa ootasid.

KALJUKITS Elad hetkes ja lased elul end kanda. Ootad huviga, kuhu lõpuks välja jõuad. Saavutad edu isegi siis, kui kõik tundub sinu vastu töötavat.

VEEVALAJA Võid tunda lämbumistunnet, kuna sind on liiga paljude ahelatega köidetud. Vabaned sellest siis, kui suudad murda mingi vana emotsionaalse barjääri.

KALAD Kavandad mingit uut vallutust, kuid midagi võib kahe silma vahele jääda. Sulle tundub, et see viib sind vales suunas. Tegelikult jõuad ikkagi sinna, kuhu plaanisid minna.

Tagasi üles