Sisukord
AK
Postimees
13.12.2014
Eesti Horoskoop dilbert Mälumäng male tagakülg palju õnne 1312esikülg Eesti lühiuudised Rauterite maaletooja Raadiomaja saab 50 000 euro eest kunsti «Ma olen pahv»-mees Piiriülene raha poliitikas Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Riigi kulukas meelemuutus Ebatavaline kollektsioon tõi valitsusse jõulurahu Majandus Majanduse lühiuudised Paljud helmeid müüvad e-poed on hääbunud Välismaa Poola tunnistab koostööd CIAga Välismaa lühiuudised Putinit kritiseeriv Vene poliitik: olen ohust teadlik Arvamus Rauterite maaletooja Päeva karikatuur Piiriülene raha poliitikas «Ma olen pahv»-mees Päästeingel ja kriminaal Neeme Korv: nõtke e-riigi umbes torud Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Juhtkiri: avatuseta pole vabadust Daniel Coll: jõulud jõulude ajal Kultuur Loomemajanduse õied Taust-mitte-taust Eesti hiphopi Linna Iff Toob pinge majja Haarav taasavastamine Põlev ajalugu Luulehetk – hetk luules Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Sport Spordi lühiuudised Päästeingel ja kriminaal Karikafinaal: Pärnu võimas serv vs TTÜ ühtsus Korvpall on meie mäng! EMi piletid lähevad kui soojad saiad Sportlastele raha! Aga vastutasu? Tarbija Kommentaar: üksinduse õppetunnid Üksiolek kuulub inimeseks olemise juurde AK Põlev ajalugu Haarav taasavastamine Luulehetk – hetk luules Kuidas algajaid pagareid kiusatakse Loomemajanduse õied Vadi on Vadi, siin pole enam midagi teha Aita Andreil, Barbil ja Mihklil inimestega rääkida Eesti hiphopi Linna Iff Mati ja Volli seiklused Vaimutoitu pühadelauale Eiki Nestor: avatud suletud maailmas Kas ooperifantoom vajab riigi toetust? Aja auk. Kiireim piimamees Benny Hill Toob pinge majja Tallinna tramm asus teele Taust-mitte-taust Vaadata tagasi, et minna edasi Jõulukingitus piirivalvele Helge lapsepõlv närustes tingimustes Mihkel Kunnus: kõik noored elumalevasse! Galina Timtšenko: meil oli kaks valikut, Riia või Tallinn Arter Eksklusiivne juhtkiri ETV telejõulumees on tänavu Kersna Horoskoop Arter soovitab Margit Härma: kõige uhkema lakaga isane Pühadeküpsetis Briti moodi Mart Poom: lähen kas või läbi halli kivi Kaks ametit ja kolm last Palju polegi vaja Üks ohuks, teine rohuks, kolmas-neljas hingevõtja Ehi jõulud valgeks! Talvised veinisoovitused Nagu roosamanna Meelelahutus Koomiks Sudoku

Haarav taasavastamine

1 min lugemist
Smashing Pumpkins- Monument to Elegy FOTO: Kuvatõmmis

Smashing Pumpkins

«Monuments To An Elegy»

BMG Rights Management

Hinne 4

Tellijale Tellijale

«Aitäh, et tänu teie süngetele lauludele ei nõua lapsed minult asju, mida ma neile lubada ei saa,» kiitis Homer Simpson «Simpsonite» seitsmendas hooajas Smashing Pumpkinsit. «Eks me püüa,» vastas smashingute pealik Billy Corgan tagasihoidlikult. Hiljuti tunnistas Corgan ajakirjale Rolling Stone, et on püüdnud rokenrollist kuidagi ikka üle saada, aga asjata. Rokenroll on ta ikka kätte saanud.

Ega indi-ikoon Smashing Pumpkinsil ei ole ka teab mis kerged ajad olnud. Peale Corgani ei olegi algkoosseisust kedagi alles. Fännid võtsid halvasti varjatud õudusega vastu teate, et sellel albumil istub trummide taga Mötley Crüe skandaal-trummar Tommy Lee! Smashingu napilt üle poole tunni kestev, üheksat pala sisaldav kümnes stuudioalbum on keskmine osa triloogiast «Teargarden by Kaleidyscope». Kindlasti viimaste aastate parimaid nende diskokraafias. Üsna üksi jäänud Corgan tegelikult taasavastab ennast ja kummalisel kombel ka bändi ning teeb seda naudingu ja kirega, kasutades jõuliselt romantikat ning elemente nii sündipopist kui pungist.

12.12.2014 15.12.2014
Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto